PARTNERZY WYDARZENIA

Szczegóły już wkrótce

PATRONAT HONOROWY

Fashion School to zorientowana na modę policealna szkoła plastyczna kształcąca projektantów, stylistów oraz artystów makijażu. Tworzy ją zespół profesjonalistów, których pasją jest moda. Są to aktywni zawodowo projektanci odzieży, styliści, makijażyści, konstruktorzy. Fashion School kładzie nacisk na zdolność łączenia kreatywności, wrażliwości estetycznej, trendów rynkowych i parametrów ekonomicznych. Promują twórczość, dbją o rozwój lokalnej mody wspierając lokalne targi młodych projektantów i wydarzenia modowe.

Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi została uruchomiona decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w 1998 roku. WSSiP jest uczelnią niedużą, elitarną, kształcącą w oparciu o teorię i eksperyment twórczy pod indywidualną opieką zespołów dydaktycznych, w skład których wchodzą profesorowie najlepszych uczelni w Polsce i uznani praktycy zawodu.

Misją Izby Gospodarki Elektronicznej jest rozwój polskiej branży cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki