PARTNERZY


 

Image

PARTNER BRĄZOWY

Misją firmy PANASONIC jest sprawienie, aby technologie pomagały firmom odnosić sukcesy, działając w sposób dla nich nieodczuwalny. Wierzymy, że urządzenia i systemy powinny po prostu działać. Przedsiębiorstwa osiągną sukces, jeśli tylko będą mogły skoncentrować się na swoich klientach, mając pewność, że wszystkie technologie odpowiadające za funkcjonowanie firmy współpracują ze sobą. Dlatego opracowujemy produkty i rozwiązania, które są tak zintegrowane z trybem pracy naszych klientów, że są praktycznie niewidoczne - pracują w tle, napędzając sukces firmy.

Image

PARTNER BRĄZOWY

Historia firmy Alstor SDS Sp. z o.o. sięga lat 90. Od tego czasu przedsiębiorstwo ewoluowało z niewielkiej firmy serwisowej do klasycznego dystrybutora z wartością dodaną (ang. VAD). Rozwój firmy doprowadził do zmian organizacyjnych, które umożliwiły większą koncentrację zespołu specjalistów i inżynierów na poszczególne działy produktowe. Dużym usprawnieniem było utworzenie (a w konsekwencji wyodrębnienie) działu Alstor Secure Data Solutions (SDS). Alstor SDS Sp. z o. o. oferuje rozwiązania dotyczące przetwarzania dokumentów (DMS), zarządzania i bezpieczeństwa IT, infrastruktury IT i Data Center, pamięci masowych i archiwizacji danych oraz sieci informatycznych, więcej informacji na naszej stronie web.

Image

PARTNER BRĄZOWY

CTI Telekom Sp. z o.o. Jest firmą zajmującą się obsługą Klientów w zakresie dostawy i instalacji sprzętu telekomunikacyjnego, komputerowego, biurowego oraz obsługi serwisowej. Obecnie zatrudniamy pracowników, którzy w branży telekomunikacyjnej zdobywają wiedzę i doświadczenie od kilkunastu lat. Pozwala nam to na rzetelną obsługę ciągle zwiększającej się liczby Klientów. Naszymi partnerami handlowymi są firmy z terenu całej Polski, którym zapewniamy również stałe wsparcie techniczne. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym Panasonic Marketing Europe GMBH oddział w Polsce w zakresie sprzedaży produktów PBX/SIP Panasonic, telefonów, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych.

PATRONAT HONOROWY


 

PATRONI MEDIALNI


 

Image
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki