PARTNERZY


 

Image

PARTNER SREBRNY 

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2018 r. obchodziła 60-lecie działalności w Europie. Grupa Brother dostarcza rozwiązania najwyższej jakości, tworząc z klientami i partnerami dobre relacje. Firma oferuje produkty i usługi spełniające potrzeby klientów na całym świecie, dzięki nieustannemu rozwojowi infrastruktury produkcyjnej i badawczo-rozwojowej. W portfolio naszej firmy znajdują się urządzenia drukujące oraz drukarki etykiet, skanery, faksy, a przede wszystkim rozwiązania pozwalające na pełną optymalizacje i automatyzacje procesów w środowisku druku, dzięki którym odbiorca może w pełni koncentrować się na swojej działalności. Firma Brother dostarcza Usługi Zarządzania Drukiem, które zapewniają całkowitą przejrzystość oraz kontrolę wszystkich obszarów druku w organizacji przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa oraz ograniczaniu ilości wydruków, zużycia papieru chroniąc tym samym środowisko naturalne. Nasze urządzenia zostały odznaczone wieloma wyróżnieniami oraz nagrodami zarówno w zakresie jakości jak i designu. Jesteśmy również liderami na rynku polskim w zakresie sprzedaży urządzeń atramentowych drukujących w formacie A3 oraz laserowych urządzeń wielofunkcyjnych A4.

Image

PARTNER

Stanusch Technologies SA

Image

PARTNER

Nethone jest globalnym dostawcą opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań KYU (Know Your Users), które pomagają firmom przekształcać cyberzagrożenia w świadome i opłacalne decyzje biznesowe. Nethone oferuje produkty, które równocześnie pozwalają firmom chronić się przed stratami, jak i zwiększać zyski. Do takich rozwiązań należą m.in. najwyższej klasy zabezpieczenia przed oszustwami online, działające w czasie rzeczywistym narzędzia do adaptacyjnej segmentacji i retencji klientów czy wykorzystujące biometrię behawioralną systemy do zapobiegania przejęciom kont bankowych.

Spółkę założyli w 2016 roku doświadczeni specjaliści w dziedzinie Data Science, eksperci bezpieczeństwa IT oraz wysokiej klasy managerowie związani z branżą finansową. Jest ona obecnie jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw z segmentu FDP w Europie środkowo-wschodniej.

PATRONAT HONOROWY


 

Image

Izba Gospodarki Elektronicznej reprezentuje i wspiera interesy firm związanych z rynkiem  gospodarki elektronicznej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem firm zrzeszonych w e-Izbie. Misją Izby Gospodarki Elektronicznej jest rozwój polskiej branży cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie. Prezesem Zarządu Izby jest Patrycja Sass-Staniszewska.

Image

Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń jest niezależną organizacją pozarządową działającą od czerwca 2010 r. Naszą główną misją jest wzmacnianie świadomości w obszarze zagrożeń pochodzących z cyberprzestrzeni. Edukujemy, przeprowadzamy gry sztabowe i ćwiczenia, organizujemy wydarzenia zrzeszając środowisko bezpieczeństwa teleinformatycznego. Budujemy również potencjał naukowo-badawczy poprzez realizowanie raportów, ekspertyz czy specjalistycznych projektów w naszej branży. Angażujemy się w prace nad budowaniem systemu organizacji cyberbezpieczeństwa w Polsce.

Fundacja to jednak przede wszystkim ludzie – zespół ekspertów, którzy z pasją rozwijają swoją wiedzę i umiejętności w różnych dziedzinach cyberbezpieczeństwa. Naszą wizją jest bycie jedną z najbardziej inspirujących organizacji, która potrafi sprostać wyzwaniom stawianym przez nieustannie zmieniające się spektrum cyber zagrożeń. Członkowie fundacji są częścią konsorcjum organizującego współpracę CERT-ów europejskich w ramach inicjatywy TRUSTED INTRODUCER, będącej częścią projektu GENAT TF-CSIRT. Blisko współpracuje również z Europejską Agencją Bezpieczeństwa Sieci i Informacji (ENISA). Fundacja jest członkiem APWG (The Anti-Phishing Working Group) oraz polskiego forum zespołów reagujących i zespołów bezpieczeństwa – ABUSE- FORUM.

Image

European Federation of Financial Professionals Polska (€FFP Polska) to Stowarzyszenie działające na rzecz rozpowszechniania i potwierdzania wysokich standardów wykonywania zawodu Doradcy Finansowego w Polsce. €FFP Polska jest organizacją całkowicie niezależną, powstałą w 2007 roku, zrzeszoną w The European Federation of Financial Advisers and Financial Intermediaries (FECIF) w Brukseli. Federacja zrzesza Członków, którzy zdali międzynarodowy egzamin i uzyskali Certyfikat, wydawany przez €FFP Polska. Do tej pory Stowarzyszenie wydało ok. 2000 Certyfikatów EFG® i EFC®.

Od początku działalności €FFP Polska aktywnie działa na rzecz zawodu doradcy finansowego, jego niezależności wobec instytucji jak również propagowania planowania finansowego. Efektem starań €FFP Polska było m.in. włączenie w 2010 roku do klasyfikacji zawodów w Polsce zawodu Doradca Finansowy, z kodem zawodu 241202 (Dz. U. nr 82 poz. 537). Po opublikowaniu zawodu w klasyfikacji zawodów €FFP Polska mogła rozpocząć pracę nad Krajowym Standardem Kompetencji dla zawodu Doradca Finansowy. W 2013 roku Krajowy Standard Kompetencji Zawodowych dla zawodu 241202 Doradca Finansowy został zatwierdzony i opublikowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Image

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (PTE) jest niezależnym, profesjonalnym, ogólnopolskim stowarzyszeniem ekonomistów zrzeszającym zarówno praktyków, jak i teoretyków. Powstało nawiązując do tradycji zawodowych ruchów ekonomistów na ziemiach polskich w XIX w. oraz warszawskiego Stowarzyszenia Ekonomistów i Statystyków, a także Towarzystw Ekonomicznych działających w Krakowie, Poznaniu i Lwowie w okresie międzywojennym. PTE jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Ekonomistów (The International Economic Association).

PATRONI MEDIALNI


 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.