PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER BRĄZOWY

Sage
jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem na rynku dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm. Od kilku lat znajduje się w czołówce rankingu Truffle 100, klasyfikującym największych europejskich producentów oprogramowania, zaś firma badawcza Gartner plasuje Grupę Sage jest jako jednego z trzech największych na świecie dostawców rozwiązań ERP. Od ponad 20 lat firma dostarcza polskim przedsiębiorstwom i menedżerom rozwiązania, ułatwiające prowadzenie biznesu. Rozwiązania, które można łatwo dopasować do indywidualnych wymagań firmy. Produkty Sage są cenione przez użytkowników oraz ośrodki edukacyjne. Eksperci Sage oferują wsparcie i pomoc na każdym etapie rozwoju firmy Klienta, aby ułatwić im skuteczne prowadzenie biznesu i zapewnić przestrzeń do osiągania sukcesów.

Lata doświadczeń, sprawdzone produkty i przynależność do wiarygodnej międzynarodowej organizacji, jaką jest Grupa Sage, dają operującym na polskim rynku przedsiębiorcom gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem o silnej pozycji rynkowej.

PARTNER

ASD Consulting jest firmą z branży doradztwa operacyjnego, która od początku swojej działalności łączy podejście procesowe (Lean Management, Gemba Makes The Profit, Six Sigma, MTM) z zaawansowaną analizą danych (Data Mining, Algorytmy Sztucznej Inteligencji),w celu optymalizacji produkcji i logistyki. Obecne trendy w zarządzaniu – silny rozwój koncepcji Industry 4.0 – pokazują, że przyjęta przez nas droga do optymalizacji procesów była słuszna.

PATRONAT HONOROWY

Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki jest organizacją samorządową założoną 12 grudnia 1991 r. Izba zrzesza ponad 80 firm członkowskich i budzi coraz większe uznanie w środowisku przemysłu elektrotechnicznego. PIGE reprezentuje polski przemysł elektrotechniczny, który składa się zarówno z małych jak i wielkich przedsiębiorstw i należy do gałęzi polskiej gospodarki. Do głównych zadań PIGE należy pomoc i promocja branży elektrotechnicznej.

Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A. została założona w 1994 roku w celu upowszechniania inwestycji energooszczędnych i promowania racjonalnego wykorzystania energii, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Głównym obszarem działalności NAPE jest sektor komunalno-bytowy. NAPE specjalizuje się w doradztwie energetycznym, opracowywaniu audytów i świadectw energetycznych budynków. Jest jedną z niewielu firm w Polsce, która wykonuje świadectwa charakterystyki energetycznej budynków skomplikowanych (wyposażonych w zaawansowane systemy techniczne), a także budynków użyteczności publicznej.

Warszawska Izba Gospodarcza od 1990 roku buduje w regionie silny samorząd gospodarczy, w celu godnego reprezentowania interesów zrzeszonych przedsiębiorców. Wspiera zrzeszone firmy w ich dążeniach do wzrostu konkurencyjności na rynku globalnym. Podstawowe kierunki działalności Izby to: rozwój przedsiębiorstw w zakresie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności, integracja Członków Izby, wzmocnienie roli samorządu gospodarczego, współpraca międzynarodowa przedsiębiorstw, promowanie postaw przedsiębiorczych młodych ludzi i rozwoju młodych przedsiębiorców, propagowanie zasad społecznej odpowiedzialności i etyki w biznesie.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki