PARTNERZY


 

Image

Advatech Sp. z o.o. – jesteśmy firmą z polskim kapitałem, od kilku lat w czołowej dziesiątce integratorów na naszym rynku. Jednym z liderów wśród dostawców pamięci masowych, rozwiązań wirtualizacyjnych i rozwiązań bezpieczeństwa w Polsce.

Stosujemy najnowocześniejsze technologie informatyczne. Zajmujemy się wdrożeniami, które prowadzą doświadczeni inżynierowie. Nasze kompetencje potwierdzone są licznymi certyfikatami, natomiast wieloletnie doświadczenie oraz know-how pozwalają zapewnić kompleksową obsługę Klientów. Podczas organizowanych przez nas konferencji i warsztatów zdobywają oni najnowszą wiedzę o rozwiązaniach w sektorze IT. Od początku istnienia sukcesywnie i dynamicznie podnosimy jakość oferowanych usług, zaspokajając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zaufanie, jakim nas obdarzają, jest najwyższym dowodem profesjonalnego podejścia do realizowanych przez nas usług i rzetelnego wywiązywania się z projektów. Potwierdzają to zdobyte referencje. Najlepsze wyniki osiągamy w dostarczaniu produktów i usług dla banków, instytucji finansowych, przemysłu, telekomunikacji, sektora utility oraz instytucji publicznych.

Firma powstała w 1998 roku i posiada cztery oddziały w Polsce (Wrocław, Warszawa, Poznań, Katowice). Współpracujemy ze wszystkimi czołowymi producentami z sektora IT na świecie, m.in. IBM, Oracle, Dell EMC, Hitachi Vantara, HPE, HP Inc, VMware, Veritas, Veeam, Ivanti, Barracuda, Commvault, Microsoft, Red Hat, NetApp, Brocade, Symantec i Fortinet.

Jesteśmy w czołówce najdynamiczniej rozwijających się firm IT na rynku środkowoeuropejskim. Firma co roku bierze udział w ogólnopolskich rankingach m.in.: Computerworld TOP200, ITwiz Best 100. Coraz wyższe lokaty w tych zestawieniach świadczą o dynamicznym rozwoju firmy, zarówno finansowym, jak i kadrowym.

Image

Betacom S.A. jest polską firmą informatyczną notowaną od 2004 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych z siedzibą główną w Warszawie oraz oddziałem w Lublinie.

W ciągu 25-letniej działalności na rynku, wyspecjalizowała się w projektowaniu, doradztwie oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych. Dzięki temu zyskaliśmy wysoką pozycję w gronie największych integratorów polskiego rynku. Nasze zaangażowanie było wielokrotnie nagradzane za jakość, standard świadczonych usług oraz wkład w rozwój technologiczny rozwiązań informatycznych. Gwarancją jakości naszych usług są najwyższe certyfikacje oraz statusy partnerstwa kluczowych dostawców rozwiązań i technologii IT na świecie m.in. Micro Focus.

Betacom z sukcesem realizuje kompleksowe projekty m.in dla edukacji, w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym, w przemyśle, a także w administracji lokalnej i centralnej.
Swoim klientom proponujemy najskuteczniejsze rozwiązania wspierające zwiększenie wydajności przedsiębiorstw oraz konkurencyjności prowadzonej działalności dzięki optymalizacji kosztów, podniesieniu efektywności, usprawnieniu dostępu do informacji i poprawie komunikacji.

Image

Firma Micro Focus jest producentem oprogramowania i pomaga prowadzić  i przekształcać działalność firmy. Nasze oprogramowanie oparte na innowacjach ukierunkowanych na klienta zapewnia kluczowe narzędzia potrzebne do stworzenia przedsiębiorstwa, prowadzenia i zabezpieczania jego działalności oraz do analizowania wyników. Narzędzia te zostały zaprojektowane tak, by łączyć istniejące i rozwijające się technologie, co umożliwia szybsze i bezpieczniejsze wprowadzanie innowacji w dążeniu do jak najszybszej transformacji cyfrowej.

Ponad 40 lat na rynku IT. Mikro Focus jest skoncentrowany na dostarczaniu innowacji zorientowanych na klienta łącząc świat IT i Biznesu w sposób automatyczny.

Image

Axence jest producentem oprogramowania do kompleksowego oprogramowania do zarządzania IT oraz podnoszenia poziomu bezpieczeństwa informatycznego organizacji.

Flagowy produkt  Axence nVision® to zintegrowane rozwiązanie all-in-one, złożone z 6 modułów funkcjonalnych, wykorzystywane przez 3500 stałych klientów na całym świecie.  Axence nVision® rokrocznie zdobywa nagrody IT Professional Produkt Roku głosami czytelników. Rozwiązanie odpowiada na kluczowe potrzeby organizacji w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji  sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem.

Axence skutecznie dostarcza swoje produkty na całym świecie. Od uniwersytetów w Kanadzie, hut stali w Meksyku, przez ministerstwa i urzędy w Ghanie, na Filipinach po służby specjalne wielu krajów świata

Celem działań Axence jest wspieranie działów IT i biznesu w tworzeniu bezpiecznego i sprawnego środowiska informatycznego. Axence od 2005 roku dostarcza wysokiej jakości i wygodne w użyciu produkty, równocześnie angażuje się w promowanie edukacji cyfrowej i zwiększania bezpieczeństwa IT. Firma inicjuje kampanie edukacyjne, cykle szkoleń i konferencji oraz jest aktywnych animatorem społeczności specjalistów IT.

Image
Image

PIRXON SA (dawniej SmartMedia Sp. z o.o.) od 2004 roku optymalizuje procesy biznesowe, dostarczając zaawansowane rozwiązania informatyczne polskim i zagranicznym firmom i instytucjom sektora publicznego. Przez ten czas spółka zbudowała pozycję lidera w branży Enterprise Asset Management, zdobywając uznanie ponad 600 klientów.

Dzięki technologiom przyszłości optymalizujemy procesy w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych. Pracujemy dla polskich i zagranicznych marek, wspierając je w rozwoju i wzmacnianiu pozycji na rynku.

PIRXON SA wdraża autorski system do zarządzania majątkiem trwałym AssetsNinja (dawniej STOCK), a także systemy do zarządzania należnościami i ryzykiem kredytowym. W ostatnich latach firma specjalizuje się również we wdrażaniu robotów do automatyzacji procesów biurowych z wykorzystaniem narzędzi RPA (ang. RPA – Robotic Process Automation). Sukces firmy i jej klientów codziennie buduje zespół kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. Konsultanci biznesowi, programiści i konsultanci serwisowi stale doskonalą swoje kompetencje i podnoszą poziom wiedzy uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

PIRXON SA w ramach programu RPO WP 1.1.1: „Ekspansja przez innowacje” prowadzi prace badawczo-rozwojowe w zakresie Augmented Reality, budując platformę do projektowania aplikacji dla okularów wykorzystywanych w systemach rozszerzonej rzeczywistości.

PIRXON SA to:

  • ponad 14 lat doświadczenia na rynku usług informatycznych,
  • ponad 800 zadowolonych Klientów,
  • blisko 500 ulepszeń rocznie wprowadzanych do naszych rozwiązań.

Odwiedź nasze strony i zapoznaj się z pełną ofertą!

pirxon.com | pirxonrobot.com | assets.ninja | agencjapracyrobotow.pl | zatrudnijrobota.pl

PATRONAT HONOROWY


 

PATRONI MEDIALNI


 

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.