PARTNERZY


 

Image

Marken Systemy Antywirusowe od 21 lat funkcjonuje w branży IT, specjalizując się w rozwiązaniach do ochrony komputerów, sieci oraz danych.

Od 2012 roku firma Marken Systemy Antywirusowe jest oficjalnym i jedynym przedstawicielem w Polsce firmy Bitdefender, jednego ze światowych liderów systemów bezpieczeństwa. Bliska współpraca z tym producentem pozwala iść z duchem czasu i realizować innowacyjne projekty, w których coraz częściej wykorzystuje się sztuczną inteligencję, mechanizmy uczenia maszynowego czy środowisko chmurowe. Segment systemów bezpieczeństwa jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów rynku nowych technologii, zaś firmy wdrażające rozwiązania do ochrony zasobów IT należą do największych innowatorów. Dzieje się tak, ponieważ walka z cyberprzestępcami wymaga od firm wdrażających zabezpieczenia dużej otwartości na potrzeby rynku, a także ciągłego unowocześniania i powiększania portfolio. W przypadku Marken Systemy Antywirusowe jest to możliwe dzięki szerokiej ofercie produktów i usług, a także zespołowi specjalistów, z których część związana jest z firmą od samego początku. Pracownicy świadczą bezpłatną pomoc techniczną w zakresie instalacji i konfiguracji zakupionych aplikacji oraz urządzeń. Ponadto służą fachową poradą przy wyborze rozwiązań bezpieczeństwa, tak aby idealnie je dopasować do posiadanych zasobów informatycznych oraz zminimalizować ryzyko. Marken Systemy Antywirusowe legitymuje się bogatym doświadczeniem w zakresie obsługi różnych grup klientów, począwszy od użytkowników indywidualnych, hurtowych aż po salony i sieci sklepów komputerowych.

Marken Systemy Antywirusowe posiada liczne wyróżnienia otrzymane zarówno od producentów, dystrybutorów, jak i niezależnych ekspertów. Są one świadectwem jakości i determinacji w walce z cyberprzemocą.

Image

Digital Innovation Hub DiH4.AI
DiH4.AI to miejsce w którym mali przedsiębiorcy, duże firmy a także organizacje otoczenia biznesu oraz przedstawiciele administracji publicznej otrzymują wsparcie w procesie cyfrowej transformacji. Działania realizowane przez DIH mają trafiać do szerokiej grupy odbiorców. DIH4.AI jest naturalną odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie związane z nowoczesnymi technologiami, w szczególności Sztuczną Inteligencją (Artificial Intelligence - AI). Celem naszych działań jest podniesienie ogólnego poziomu wykorzystania nowoczesnych technologii w gospodarce. Obszary działań, na których koncentruje się DIH4.AI należą do zagadnień:

  • Sztucznej Inteligencji
  • Robotyki
  • Internetu Rzeczy
  • Cyberbezpieczeństwa

DIH4.AI to miejsce w którym można uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania związane z nowoczesnymi technologiami. Na kompetencje naszego Hubu składają się zarówno bezpośrednio współpracujący eksperci jak i ogólnopolska sieć Hubów Innowacji Cyfrowych.

PATRONAT HONOROWY


 

PATRONI MEDIALNI


 

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.