PRELEGENCI


 

Image

Przemysław Tomczyk – Adiunkt w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Adiunkt w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego. Specjalista w zakresie badań naukowych, dydaktyki i usług doradczych prowadzonych w obszarze pomiaru wartości i strategii zarządzania wartością i zaangażowaniem klienta (customer lifetime value-CLV, customer engagement value – CEV). Kierownik i uczestnik projektów naukowo-badawczych. Stypendysta Unii Europejskiej w ramach programu „Weź stypendium – dla rozwoju” oraz Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Doświadczenie dydaktyczne w Akademii Leona Koźmińskiego, Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz ESCP w Paryżu. Autor publikacji na rynku polskim i amerykańskim, poświęconych zarządzaniu wartością klienta i metodologii nauk. Nagroda Rektora Akademii Leona Koźmińskiego za działalność publikacyjną w roku 2017. Doświadczenie eksperckie w zakresie wycen portfela klientów i projektów wdrożeniowych na rynkach bankowym, e-commerce oraz edukacyjnym.

Image

Marta Zięba-Szklarska - Dyrektor ds. Rozwoju Międzynarodowego, €uropejska Federacja Doradców Finansowych Polska (€FFP POLSKA)

Ekspert w zakresie prawa pracy, HR, Kadr, Płac i Transgranicznego Zatrudnienia. Interim Manager w obszarze Doradztwa, Rozwoju Biznesu w Polsce i w projektach międzynarodowych również w obszarze prawa pracy, finansów osobistych i FinTech/InsurTech. Certyfikowany “Financial Adviser EFG® i EFC®” oraz Dyrektor ds. Rozwoju Międzynarodowego w European Federation of Financial Professionals in Poland. Członek zespołu ds. wpisania kwalifikacji na listę Ministerstwa Finansów w ramach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w obszarze doradztwa i planowania finansów osobistych przygotowywanych w ramach prac z Instytutem Badań Edukacyjnych i instytucji tj. EFFP Polska, UE w Poznaniu i UE w Katowicach.

Image

Sebastian Solecki - Menedżer zespołu sprzedażowego, Aviva Sp. z o.o., autor bloga www.soleckisebastian.pl

Od wielu lat związany z ubezpieczeniami i finansami. Menadżer Zespołu Sprzedażowego, trener sieci sprzedaży Aviva Sp. z o.o., autor bloga ubezpieczeniowego soleckisebastian.pl. Doktorant na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Image

Ryszard Zawadzki - Mentor, twórca Akademii Ubezpieczeń (akademiaubezpieczen.eu), Prezes Stowarzyszenia Doradców Bezpieczna Perspektywa, 15 - krotny członek MDRT

Twórca Akademii Ubezpieczeń, jedynej platformy szkoleniowej w Polsce i Europie dla Agentów Ubezpieczeniowych. Mentor i szkoleniowiec. Od 19 lat jest czołowym doradcom w Polsce. Jest 15 - krotnym, już dożywotnim członek MDRT: 2 MDRT - Anaheim - 2004, Nowy Orlean – 2005, San Diego – 2006, Denver Colorado – 2007, Toronto Kanada – 2008, Vancouver – 2010, Atlanta – 2011, Los angeles – 2012, Filadelfia – 2013, Toronto – 2014, Nowy Orlean – 2015, Vancouver – 2016 , Orlando - 2017, Los Angeles - 2018 i Miami - 2019.
Bierze udział w kongresach LIMRA – organizacji zajmującej się badaniem i rozwojem rynku finansowego. Prezes i założyciel Stowarzyszenia Doradców Bezpieczna Perspektywa.

Image

Damian Zawadzki - Akademia Ubezpieczeń Sp. z o.o., autor bloga www.uczciwieoubezpieczeniach.pl

Od 8 lat związany z ubezpieczeniami i finansami. Magister prawa i szkoleniowiec. O swoim doświadczeniu mówi: "Przez te wszystkie lata widziałem zadowolonych klientów oraz tych, którzy poprzez źle dobrane produkty byli załamani wysokością wypłat, a nawet ich brakiem. Skłoniło mnie to do stworzenia edukacyjnego bloga na temat ubezpieczeń i inwestycji, który mam nadzieję będzie drogowskazem i przewodnikiem przy zakupie polis".

Image

Paweł Odziemczyk - Head of Sales, Livespace

Wyznawca zasady, że udana sprzedaż jest niczym reakcja chemiczna – żeby reakcja zaszła musimy dokładnie wiedzieć, jakie składniki muszą znaleźć się w tyglu, by przekształcić kupującego w klienta. Posiada bogate doświadczenie sprzedażowe w obszarach: sprzedaży bezpośredniej, umawiania spotkań handlowych, sprzedaży inboundowej.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki