PRELEGENCI


 

Image

Piotr Owczarski - General manager, Hotel Gordon

Od czerwca 2016 roku general manager w Hotelu Gordon. Autor kilku projektów: ekologicznych rozwiązań: biodegradowalne słomki, eko żarówki, 100% segregacja odpadów i społecznej odpowiedzialności biznesu promuje program walki z marnowaniem jedzenia i dzieleniem się żywnością z otoczeniem w ramach akcji "Food To go". Pomysłodawca autorskiego programu lojalnościowego, który ma promować lokalne atrakcje zapewniając gościom stolicy wyjątkowe ceny dostępne wyłącznie dla gości Hotelu. Propagator programów edukacyjnych w ramach projektu "Kulinarne Podróże Gordona". Walczy ze stereotypami i poprzez kuchnię oraz promocję kultury innych narodów przełamuje bariery językowe i kulturowe oraz otwiera Polaków na świat. Projektem zainteresowały się krajowe i zagraniczne media, a  restauracja hotelowa została okrzyknięta przez dziennikarzy pierwszą w Polsce, która edukuje Polaków. Aktywny członek Warszawskiej Organizacji Turystycznej. Reprezentuje w Polsce grecką wyspę Amorgos i Aegialis Hotel & Spa oraz pracuje nad organizacją Światowego Festiwalu Filmowego pod międzynarodowymi auspicjami.

Image

Zuzanna Przybyła - Founder & Remote Management Consultant, World Is Your Office

Założycielka agencji doradczo- szkoleniowej World Is Your Office. Z pasją pomaga managerom, zespołom i działom HR mądrze wdrażać pracę zdalną i zarządzać nią w sposób, który przynosi wymierne korzyści biznesowi, pracownikom i klientom. Wraz z zespołem konsultantów, trenerów i facylitatorów prowadzi projekty doradcze i szkoleniowe w zakresie pracy zdalnej i rozproszonych zespołów, a także warsztaty, facylitację wirtualnych spotkań, wirtualny teambuilding.

Image

Joanna Preisner - Autorka bloga mamahotelarz.pl, Prezes Zarządu Hotelu Bacówka Radawa&SPA****

Hotelarka z pasji, autorka książki, dekoratorka wnętrz. Przede wszystkim jednak… mama trójki dzieci. Wychowując na co dzień 12 letnią Julkę, 8 letniego Olka oraz 4 letnią Tosię, doskonale poznała wszystkie uroki macierzyństwa. Połączenie wszystkich tych zainteresowań i doświadczeń zaowocowało powstaniem Hotelu Bacówka Radawa & SPA****, który szczególny nacisk stawia na prorodzinność.  Bazując na wiedzy wynikającej z prowadzenia hotelu i własnym doświadczeniu bycia matką, prowadzi również bloga mamahotelarz.pl, na którym zajmuje się standardami panującymi w hotelach dla rodzin oraz promuje prorodzinne rozwiązania w hotelarstwie.

Image

Łukasz Matusiak - Managing Director, Horeca Institute

Praktyk sprzedaży i marketingu handlowego, doświadczony manager, trener i konsultant o wieloletnim doświadczeniu. Lider zespołów, projektów i procesów wspierających rozwój, sprzedaż produktów i usług branży Horeca. Pracował dla takich organizacji jak Diageo Polska, Stock Polska, Centrum Wina Dystrybucja, XBS Group, APS Bar & Glass Supply Polska obejmując managerskie i specjalistyczne stanowiska w działach sprzedaży i marketingu odpowiadających za rozwój kanału Horeca. Specjalista w zakresie wprowadzenia i rozwoju sprzedaży nowych produktów i usług na rynek hotelarsko restauracyjnych. Pomysłodawca i właściciel Horeca Instytut Sp. z o.o platformy wsparcia biznesu Horeca.
Twórca autorskich programów szkoleniowych z zakresu projektowania procesów handlowych efektywnej sprzedaży, budowania jakościowych relacji z klientami, czy perfekcyjnej obsługi gości. Programy rozwojowe tworzył i wdrażał dla takich firm jak Selgros Polska, Grupa Lagarde, HDS Polska, Grupy Accor, Metro Group.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.