PRELEGENCI

Noemi Chudzik - Partner Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni Sp. p.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz amerykańskiego Stetson University gdzie uzyskała tytuł LL.M., specjalizacja - International Law and Business. Kieruje w Kancelarii Chudzik i Wspólnicy zespołem zajmującym się prawem cywilnym oraz problematyką umów a także sporami sądowymi. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, głównie sektor budowlany i farmaceutyczny. Opracowuje raporty due diligence dotyczące firm i nieruchomości. W codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim problematyką umów, prawem gospodarczym i cywilnym.

Bartosz Paczyński - Prezes Agencji Social Media Content Hero

Trener marketingu internetowego i sprzedaży. Zwolennik analizy behawioralnej użytkownika pod kątem decyzji zakupowych. Prezes w agencji Social Media Content Hero wyspecjalizowanej w sprzedaży online. Od ponad 10 lat wspiera firmy w zwiększeniu sprzedaży i optymalizacji kosztów pozyskania klienta w kanale e-commerce, Social Media i SEM. W portfolio Bartosza Paczyńskiego znajdują się takie firmy jak: Onet.pl, Huawei, Axel Springer Polska, Techland, Akademia Leona Koźmińskiego.

Rafał Osmoła - Partner zarządzający, ASD Consulting

Partner zarządzający w firmie doradczej ASD Consulting. Certyfikowany Six Sigma Black Belt. Od 15 lat specjalizuje się w poprawie doskonałości organizacyjnej (wykorzystując przy tym m.in. techniki Lean Management, czy algorytmy sztucznej inteligencji). Realizował projekty optymalizacyjne w środowiskach produkcyjnych, logistycznych oraz usługowych. Wykładowca na Politechnice Warszawskiej oraz prelegent wielu konferencji związanych z poprawą produktywności.

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki