PRELEGENCI

Andrzej Bochacz – Prezes Zarządu, NaszSenior.pl

Jest prezesem firm K2online.pl oraz NaszSenior.pl. Jest informatykiem, który od ponad 30 lat projektuje i wdraża oprogramowanie komputerowe w dwóch segmentach: kontrola i zarządzanie sprzedażą w sieciach handlowych oraz monitorowanie zachowań osób niesamodzielnych. Oba projekty koncentrują się na przetwarzaniu wielowymiarowych zbiorów klasy BIG DATA.
Od wielu lat najważniejszym i zarazem misyjnym projektem jest system opiekuńczo-ratunkowy SilverCRS, który przeznaczony jest do opieki nad osobami starszymi. Rozwiązanie oparte jest o mechanizmy sztucznej inteligencji, aby uczyć się zachowań podopiecznych, przewidywać ewentualne sytuacje kryzysowe i powiadamiać właściwe służby ratownicze.
Jednocześnie jest propagatorem sztuki witrażowej i prezesem krakowskiego Stowarzyszenia Miłośników Witraży Ars Vitrea Polona. Jest twórcą największego polskiego serwisu internetowego związanego z tą dziedziną www.barwyszkla.pl

Magda Michalska - menedżer ds. marketingu i PR w MEDI-system, członkini Zespołu Opieki i Opieki Długoterminowej KIGS

Zajmuje się komunikacją od ponad 19 lat. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w marketingu i PR. Pracowała dla największych polskich firm z branży telekomunikacyjnej i medycznej (m.in. Orange, CM ENEL-MED). Obecnie zarządza marketingiem i komunikacją Grupy MEDI-system - lidera opieki długoterminowej w Polsce. Absolwentka Filologii Angielskiej UMK w Toruniu, Podyplomowych Studiów Public Relations Uniwersytetu Warszawskiego oraz Marketingu Internetowego Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Prywatnie mama dwójki dzieci.

Jolanta Gawrysiuk - dyrektor Domu Opieki, MEDI-system 

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki