PRELEGENCI


 

Image


Anna Buczek - Właściciel, Trener, Project Manager w Sekwencji Biznesu
Trener biznesu i project manager z ponad 12 letnim doświadczeniem we wdrażaniu zmian i rozwoju firm produkcyjnych i handlowych. Pracowała m.in: dla ORLEN SA, PZU SA, Armatura Kraków SA i Grupa Kapitałowa, IGLOO sp. z o.o., Innerco sp. z o.o., Sema-Print sp. z o.o., Piekarnia i Cukiernia BUCZEK. Zrealizowała ponad 50 projektów z zakresu optymalizacji i automatyzacji procesów, wdrażania systemów i rozwiązań IT oraz poprawy efektywności m.in. w obszarach: produkcja, magazyn, zaopatrzenie, dział HR i kadry, księgowość, administracja, sprzedaż, sprzedaż online. Jako trener biznesu i certyfikowany konsultant The Bridge Personality i The Bridge Sales Performance (międzynarodowego narzędzia do diagnozy potencjału Lidera i Zespołu) realizuje programy rozwoju kompetencji pracowników budując silne zespoły, oparte na talentach i naturalnych predyspozycjach, pracując nad poprawą ich wydajności, pozytywną komunikacją, rozwijaniem cech przywódczych oraz ucząc technik rozwiązywania problemów.

Image

Adam Szkurłat - Adwokat, Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp.k.
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz podyplomowych studiów „Wykonywanie funkcji inspektora ochrony danych” w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Adwokat w Lubasz i Wspólnicy - Kancelarii Radców Prawnych sp. k. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu ochrony danych osobowych. W ramach praktyki kompleksowo doradza, audytuje i szkoli administratorów danych osobowych, w tym wiodące spółki z branży produkcyjnej, e-commerce oraz IT.

Image

Elke Schoenemann - Sales Manager Poland, ELO Digital Office

Matematyk z pochodzenia Niemka, od 1996r. pracująca w Polsce. 1996 – 2004 Praca w Polsko-Niemieckim Towarzystwie Wspierania Gospodarki (Firma z udziałem rządu polskiego i niemieckiego (po 50%)). Od 2004 zatrudniona w ELO Digital Office - odpowiedzialna za sieć Business Partnerów ELO w Polsce i koordynację projektów.

Image

Lucyna Młodzianowska - Starszy Menedżer ds Projektów Biznesowych PF ,BNP Paribas Bank Polska

Menedżer zespołów oraz projektów z wieloletnim letnim doświadczeniem w międzynarodowych instytucjach finansowych takich jak np. General Electric, Sygma Banque Société Anonyme, BNP Paribas. Specjalizuje się w zakresie procesów bankowych, ubezpieczeniowych, wydawniczych oraz skutecznym zdalnym zarządzaniu projektami (kilkaset jednostek biznesowych). Ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów m.in dotyczących reinżynierii procesów, wdrażaniu nowych technologii, fuzji/restrukturyzacji bankowych czy też wprowadzaniu zmian wynikających z regulacji prawnych, compliance. Laureatka nagród za wdrażane usprawnień w procesach, zarządzanie zespołami oraz nastawienie na potrzeby klientów. Certyfikowany Project Manager-PRINCE2 Practitioner, Agile PM, Professional Scrum Master, Professional Scrum Product Owner, Black Belt, Green Belt. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Image

Anna Magdalena Kiluk - Ambasador Prostego Języka, Ministerstwo Finansów  

Uczę o dokumencie i usługach elektronicznych. Instrukcje kancelaryjne przekładam na praktykę. Jestem ambasadorem Prostego języka w administracji i koordynatorem dostępności cyfrowej. Od 18 lat wdrażam systemy zarządzania dokumentacją, szkolę z elektronicznego obiegu i zarządzania dokumentami, w tym z obsługi systemów, tworzenia procedur związanych z obiegiem dokumentów w organizacji, instrukcji kancelaryjnej, archiwistyki, redagowania pism urzędowych, obsługi Platformy ePUAP, ochrony danych osobowych w tym polityk bezpieczeństwa w dokumentowaniu. Mam również za sobą praktykę analityka biznesowego. Od 9 lat wspieram ludzi w ich pracy zawodowej i w rozwoju osobistym jako coach, trener komunikacji interpersonalnej. Zajmuję się life coachingiem, coachingiem interwencyjnym (naprawczym) oraz psychologią dobrostanu i psychologią świadomego przywództwa. Od 3 dekad pracuję dla Resortu Finansów – obecnie jestem Inspektorem Ochrony Danych.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.