PRELEGENCI


 

Image


Anna Buczek - Właściciel, Trener, Project Manager w Sekwencji Biznesu
Trener biznesu i project manager z ponad 12 letnim doświadczeniem we wdrażaniu zmian i rozwoju firm produkcyjnych i handlowych. Pracowała m.in: dla ORLEN SA, PZU SA, Armatura Kraków SA i Grupa Kapitałowa, IGLOO sp. z o.o., Innerco sp. z o.o., Sema-Print sp. z o.o., Piekarnia i Cukiernia BUCZEK. Zrealizowała ponad 50 projektów z zakresu optymalizacji i automatyzacji procesów, wdrażania systemów i rozwiązań IT oraz poprawy efektywności m.in. w obszarach: produkcja, magazyn, zaopatrzenie, dział HR i kadry, księgowość, administracja, sprzedaż, sprzedaż online. Jako trener biznesu i certyfikowany konsultant The Bridge Personality i The Bridge Sales Performance (międzynarodowego narzędzia do diagnozy potencjału Lidera i Zespołu) realizuje programy rozwoju kompetencji pracowników budując silne zespoły, oparte na talentach i naturalnych predyspozycjach, pracując nad poprawą ich wydajności, pozytywną komunikacją, rozwijaniem cech przywódczych oraz ucząc technik rozwiązywania problemów.

Image

Adam Szkurłat - Adwokat, Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp.k.
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz podyplomowych studiów „Wykonywanie funkcji inspektora ochrony danych” w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Adwokat w Lubasz i Wspólnicy - Kancelarii Radców Prawnych sp. k. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu ochrony danych osobowych. W ramach praktyki kompleksowo doradza, audytuje i szkoli administratorów danych osobowych, w tym wiodące spółki z branży produkcyjnej, e-commerce oraz IT.

Image

Elke Schoenemann - Sales Manager Poland, ELO Digital Office

Matematyk z pochodzenia Niemka, od 1996r. pracująca w Polsce. 1996 – 2004 Praca w Polsko-Niemieckim Towarzystwie Wspierania Gospodarki (Firma z udziałem rządu polskiego i niemieckiego (po 50%)). Od 2004 zatrudniona w ELO Digital Office - odpowiedzialna za sieć Business Partnerów ELO w Polsce i koordynację projektów.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.