PRELEGENCI


 

Image

Grzegorz Furgał - Rzecznik prasowy KRRP, doktorant na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego

Od lat zajmuje się marketingiem usług prawnych, były dziennikarz, specjalista od komunikacji w mediach społecznościowych, były doradca Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych ds. public relations i marketingu, rzecznik prasowy KRRP, doktorant na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego badający wpływ mediów społecznościowych na komunikację i marketing radców prawnych i adwokatów. Od kilkunastu lat działa na rynku profesjonalnej komunikacji, od 2009 roku pracuje z prawnikami, doskonaląc ich komunikację z otoczeniem oraz budując rozwiązania marketingowe. Po godzinach jest instruktorem nurkowania.

Image

Monika Markisz – radca prawny i doradca podatkowy
Prowadzi kancelarię radcy prawnego i doradcy podatkowego w Lublinie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie praktycznego wykorzystania prawa podatkowego, handlowego i gospodarczego. Nadzoruje, planuje i przeprowadza przedsięwzięcia restrukturyzacyjne obejmujące zakładanie, przekształcanie i likwidacje podmiotów gospodarczych (spółki, fundacje, stowarzyszenia, inne). Współpracuje przede wszystkim z przedsiębiorcami, którzy potrzebują na bieżąco wsparcia w prowadzeniu działalności gospodarczej. Wykładowca z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, w tym prowadząca szkolenia dla Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (wykładowca rekomendowany), uczelni wyższych oraz instytucji branżowych. Autorka i współautorka pięciu książek z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi bloga www.podatki-dla-prawnika.pl

Image

Tomasz Palak - radca prawny, Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Palak
Radca prawny, prelegent, autor artykułów na tomaszpalak.pl i w prasie (m.in. „Wprost”). Pięciokrotnie na podium konferencji I Love Marketing, występował również na Infoshare, TEDx Fuckup Nights i licznych innych wydarzeniach. Wykładowca WSB, WSAiB, WSEI i UTH. Ekspert proszony o wypowiedź przez podmioty zewnętrzne — m.in. TVN, Rzeczpospolitą czy money.pl. Rozmowy z nim prowadzono między innymi w ramach audycji Mała Wielka Firma oraz Dzień dobry TVN. Organizator cyklicznego wydarzenia Crash Mondays. Prywatnie gitarzysta.

Image

dr Joanna Roszak – doradca w zakresie marketingu usług prawniczych, partner w All for Law
Od dwudziestu lat zajmuje się zarządzaniem strategicznym, marketingiem i rozwojem działalności kancelarii prawnych. Pomaga kancelariom prawnym i indywidualnym prawnikom odkrywać ich mocne strony i na ich bazie budować skuteczne strategie rozwoju i promocji. Specjalizuje się w kompleksowych i długofalowych kampaniach komunikacyjnych, wizerunkowych i sprzedażowych, realizowanych w oparciu o Internet i media społecznościowe. Wspiera procesy rekrutacyjne na stanowiska prawnicze. Autorka licznych publikacji z zakresu marketingu usług prawniczych.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.