PRELEGENCI


 

Image

dr Piotr Kaczmarek – Kurczak - Katedra Przedsiębiorczości i Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego
Pracuje w Katedrze Przedsiębiorczości i Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego. Zajmuje się procesami innowacji i przedsiębiorczości, zarządzania wiedzą, transformacją cyfrową, współpracą nauki i biznesu.
Ekspert zewnętrzny Platformy Przemysłu Przyszłości w obszarze modeli biznesowych Przemysłu 4.0, zajmuje się też opisem i rozwojem kompetencji oraz budowaniem kwalifikacji w transformacji cyfrowej. Współpracuje z Centrum Studiów Kosmicznych Akademii Leona Koxmińskiego w obszarze przedsiębiorczości kosmicznej. Od 2007 roku autor publikacji na temat zarządzania i przedsiębiorczości w magazynie psychologicznym JA-MY-ONI tygodnika POLITYKA.
https://www.linkedin.com/in/piotrkaczmarek-kurczak/

Image

Elke Schoenemann - Sales Manager Poland, ELO Digital Office
Matematyk z pochodzenia Niemka, od 1996r. pracująca w Polsce. 1996 – 2004 Praca w Polsko-Niemieckim Towarzystwie Wspierania Gospodarki (Firma z udziałem rządu polskiego i niemieckiego (po 50%)). Od 2004 zatrudniona w ELO Digital Office - odpowiedzialna za sieć Business Partnerów ELO w Polsce i koordynację projektów.

Image

Tomasz Szarek – radca prawny i partner w kancelarii SDZLEGAL SCHINDHELM. Kieruje praktyką Corporate/M&A kancelarii.
Absolwent Wydziału Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, oraz Akademii Spółek przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Członek Zarządu i Sekretarz International Advisory Group, międzynarodowej sieci kancelarii prawnych zlokalizowanej w 60 krajach na świecie. Członek Komisji Rewizyjnej dolnośląskiego klastra nowych technologii IT CORNER, zrzeszającego ponad 70 firm z branży IT. Doradza krajowym i zagranicznym klientom w zakresie prawa spółek oraz M&A. Specjalizuje się w transakcjach międzynarodowych, oraz w zagadnieniach z zakresu corporate governance i compliance.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.