PRELEGENCI

Wojciech Wawrzak - Prawnik kreatywnych, autor bloga praKreacja.pl.

Obsługuje branżę kreatywną i e-commerce. Pomaga twórcom, artystom, freelancerom, przedsiębiorcom, start-upom i sklepom internetowym.

Aleksandra Maciejewicz - Prawnik, partner w kancelarii LAWMORE

Specjalistka z zakresu zarządzania własnością intelektualną, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony prawa własności przemysłowej i prawa autorskiego. Aplikantka rzecznikowska i członek Polskiej Izby Rzeczników Patentowych. Wykłada prawo własności intelektualnej na uczelniach w Warszawie i Gdańsku. Mentorka w programach akceleracyjnych i inkubatorach przedsiębiorczości. Pomaga dostosowywać modele biznesowe do wymogów prawnych w celu optymalizacji ryzyka i odpowiedzialności.

Marcin Nawrocki - CRM Marketing Manager, WEARCO (www.answear.com)

Odpowiada za wdrożenie oraz przygotowanie pełnej strategii marketing automation dla międzynarodowej marki Answear  oraz dla marki Medicine. Główne rynki na których skupia się w swoich działaniach, to Polska, Ukraina, Czechy, Słowacja, Węgry i Rumunia. Od sześciu lat związany z branżą e-mail marketingu, od trzech lat z systemami automatyzacji marketingowej. Kluczowe obszary zainteresowania, to generowanie wzrostu sprzedaży oraz optymalizacja komunikacji z klientami firmy, która finalnie przekłada się na zakup. Ma na swoim koncie wiele wystąpień publicznych, prelekcji oraz szkoleń dla firm z różnych branży z tematyki wykorzystywania strategii automatyzacji marketingowej.

Marcin Rutkowski - Marketing & PR Manager i-systems

Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim i studiów podyplomowych z zakresu public relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Na co dzień zarządza marketingiem i komunikacją B2B i B2C i-systems.