15.06.2010 - Facility & Property Management

W dniu 15 czerwca 2010r. w Warszawie odbyła się pierwsza edycja konferencji „Facility Management – systemy i technologie dla zarządców nieruchomości”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Polskie Stowarzyszenie Facility Management.

Konferencję otworzyła Pani Małgorzata Bachara z PSFM wykładem „Polski rynek Facility Management – stan obecny i prognozy”. Następnie Pani Sylwia Michałowska – Dmitruk z Polanowscy Nieruchomości Sp. z o. o. omówiła ważne procesy w zarządzaniu najmem.

Rozwiązania dla tej prężnie rozwijającej się branży zaprezentowali przedstawiciele firm IT.expert i IBM – Srebrni Sponsorzy konferencji. Prezentację na temat „Redukcja kosztów zarządzania nieruchomościami – Strategiczne Zarządzanie Nieruchomościami”, wygłosiła Pani Anna Chrobot z firmy RUCH S.A. oraz Pan Artur Oppelt reprezentant firmy IT.expert.

Natomiast Pan Łukasz Konisiewicz i Mikołaj Sierociński z firmy Eurotronic skoncentrowali się na profesjonalnym zarządzaniu obiektami – informatyce i automatyce w służbie Facility Management.

Kolejnym mówcą był ekspert niezależny: Pan Michał Labocha z firmy Cadbury Wedel Sp. z o.o. - wykład dotyczył „Systemów Bezpieczeństwa w Facility Management”. Wydarzenie zamknęła wykładem prawnym mec. Barbara Olejniczak z kancelarii prawnej Olejniczak&Richardson.

Przerwy pomiędzy wykładami sprzyjały nawiązywaniu kontaktów biznesowych i odwiedzaniu ekspozycji wystawowych firm zaproszonych do współpracy, okazały się również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz prowadzenia rozmów z zaproszonymi ekspertami.

Pragniemy Serdecznie podziękować Firmom IT.expert i IBM - Sponsorom Konferencji, Firmie uczestniczącej Eurotronic oraz wszystkim Ekspertom i przybyłym Słuchaczom.

facility2010

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki