04.12.2013 - Mobile Banking

4 grudnia 2013 roku odbyła się w Warszawie II edycja Mobile Banking. Najlepsi eksperci w branży dyskutowali z uczestnikami o wdrażaniu bankowości mobilnej oraz o marketingu mobilnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i juz teraz zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się 9 kwietnia 2014 roku.

Wykłady poprowadzili:
"Jak zaprojektować maksymalnie użyteczną i przyjazną aplikację bankową? Oczekiwania i potrzeby klientów bankowości mobilnej" - Marcin Morawski, Dyrektor Biura Rozwoju i Utrzymania Aplikacji Biznesowych w Getin Noble Bank S.A.
"Zarządzanie finansami na urządzeniach mobilnych", Leszek Piekut, mBank
"Zyskuj na dobrym kontakcie! Altar Smart IVR - nowy, wizualny kanał komunikacji dla klientów mobilnych. Dostęp do banku 24/7, skuteczna samoobsługa i redukcja kosztów BOK", Łukasz Pawlik - dyrektor Działu Rozwoju Technologii, Altar Sp. z o.o.
"Płatności mobilne w aplikacjach z chmury", Tomasz Witt, Prezes Zarządu, Norbsoft Sp. z o.o.
"Nowe technologie i ich zastosowanie w bankowości mobilnej", Jakub Garbus, Ekspert w Departamencie Bankowości Elektronicznej w Banku Pekao S.A.
"Web przyszłością Mobile"- Marcin Żuchowicz, Prezes Zarządu e-point SA
"Popularność mobilnych aplikacji bankowych w internecie. Jak internauci oceniają mobilne rozwiązania bankowe”, Albert Hupa, Prezes IRCenter
"Aplikacje bankowości mobilnej - przykłady dobrych praktyk", Szeran Millo, Dyrektor operacyjny, Symetria
"Bankowość 3.0 – trendy i inspiracje", Natalia Kucza, Senior Strategic Planner, OS3 multimedia
"Bankowość mobilna to nie tylko aplikacja" - Marta Grochowska, Departament Bankowości Elektronicznej, Raiffeisen Polbank S.A.

MB 12 2013

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki