20.06.2013 - Systemy backupu i archiwizacji - kompleksowa ochrona zasobów firmy

20 czerwca w Warszawie odbyła się coroczna edycja konferencji "Systemy backupu i archiwizacji - kompleksowa ochrona zasobów firmy".
Już po raz czwarty mieliśmy okazję gościć na naszym spotkaniu osoby z branży odpowiadające i zajmujące się bezpieczeństwem danych w firmie i nie tylko.
Do współpracy zaprosiliśmy także - jak co roku - Ekspertów niezależnych, którzy przedstawili zaproszonym gościom praktyczne aspekty przechowywania danych i ich zabezpieczenie, a także wprowadzili wszystkich obecnych w temat.
Partnerzy konferencji zaprezentowali najnowsze rozwiązania dzięki, którym omawiane wcześniej przechowywanie danych, archiwizacja i bezpieczeństwo będą mogły w pełni być realizowane, a tym samym powodować zwiększenie efektywności pracy każdego przedsiębiorstwa.

Wykład inauguracyjny poprowadził Pan Janusz Żmudziński - Członek Zarządku Głównego Polskiego Towarzystwa Informatycznego - notabene - Patron Honorowy konferencji - w temacie: "Czy zachowanie ciągłości działania wymaga tylko backupu?". Kolejną prelekcję wygłosił Pan Paweł Mączka - przedstawiciel Firmy Infonet Projekt Sp. z o.o. - Srebrny Partner spotkania. Pan Paweł przedstawił działanie TSbox firmy IBM na przykładzie case study klienta: Grupa Topex Sp.z o.o. Sp. K. Po zakończeniu wykładu przyszła pora na przerwę, pierwsze podsumowania i rozmowy w kuluarach.
Tuż po przerwie do audytorium przemówił Pan Jerzy Ślebodziński - Członek Zarządu drugiego z naszych Partnerów firmy: Sejf Danych S.C. Tematem przewodnim prelekcji była chmura i jej wykorzystanie w kontekście backupu na przykładzie 550 insytucji na świecie.
Drugi wykład rozpoczęło dwóch przedstawicieli firmy StorageCraft Polska Sp. z o.o.- Brązowy Partner - Pani Elżbieta Kasprzyk i Pan Michał Janik w temacie: "StorageCraft - backup fast, recover faster". Ostatni wykład przed drugą przerwą poprowadził Pan Arthur Kilian - Channel Sales Manager CEE z firmy Imation - Brązowy Partner. Pan Arthur poruszył kwestię bezpiecznego składowania danych od najmniejszej do największej firmy.
W trakcie drugiej przerwy dyskusje nie ustały, a wręcz poziom ich zaawansowania był znacznie większy niż poprzednio.

Przyszedł czas na ostatni elelement programu i dwa wykłady niezależnych ekspertów, które okazały się niezwykle interesujące dla naszych słuchaczy.
Pierwszym z nich była prelekcja Pana Piotra Chmiela z firmy T-mobile, który opowiedział, o czym warto pamiętać i co warto wiedzieć przy wykorzystywaniu backupu. Konferencję zakończył przedstawiciel firmy Audytel S.A. - Pan Marcin Żebrowski, który przybliżył jak wygląda rynek usług storage w chmurze.


Serdecznie dziękujemy Państwu za przybycie na organizowaną przez nas po raz czwarty konferencję poświęconą backpowi i archiwizacji.
Swoje podziękowania kieruję także do naszych Partnerów, Patrona Honorowego, Patronów medialnych i wszystkich tych, którzy przyczynili się do realizacji spotkania.

arch2013

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki