5 czerwca 2013 r. w Centrum Szkoleń i Konferencji w Warszawie odbyła się konferencja „Nowoczesne przedsiębiorstwo – dokumenty pod kontrolą".

Była to już czwarta edycja spotkania o tej tematyce.
Uczestnicy z zainteresowaniem wysłuchali wykładów prowadzonych przez uznanych ekspertów i praktyków.
Konferencję rozpoczął wykład Pana Rafała Sowińskiego – Kierownika Zespołu ds. Elektronizacji w projekcie UEPA w Instytucie Logistyki i Magazynowania Centrum Elektronicznej Gospodarki pt: „Elektroniczna współpraca przedsiębiorcy z administracją publiczną". Następnie Dr Przemysław Sołdacki z Datacom Software zaprezentował system obiegu dokumentów, który współtworzony jest przez użytkowników, tak by w najwyższym stopniu odpowiadał ich preferencjom.
Kolejny prelegent - Pan Mariusz Steć z Supermedia Interactive poruszył temat elektronicznego obiegu faktur kosztowych. ARC Consulting Group, firma która owocnie współpracuje z Microsoft Sp z o.o., za pośrednictwem Pana Krzysztofa Czeczota zaprezentowała możliwości uproszczenia i zautomatyzowania procesów biznesowych, HR-owych i administracyjnych za pomocą platformy SharePoint.
Następnie aspekty prawne i sposoby pozyskania środków dofinansowujących wdrażanie systemów informatycznych w przedsiębiorstwach przybliżył Jan Kordasiewicz z Kancelari Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz.
Ostatni wykład wygłoszony został przez Pana Tomasza Wrzesiewskiego z firmy Mandarine Sp. z o.o., który włączył uczestników do aktywnego przekonania się o sposobach i konieczności wyeliminowania złej wielozadaniowości w zarządzaniu dokumentacją, która powszechna jest w przedsiębiorstwach.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom, Prelegentom i Partnerom za pomoc we współorganizacji tegorocznej konferencji. Mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się po raz kolejny. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach!

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki