26.09.2013 - Ubezpieczenia - Nowoczesna kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży

26 września 2013 r. w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” w Warszawie już po raz czwarty odbyła się konferencja „Ubezpieczenia – nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży – technologia i prawo".

Mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli firm i instytucji z sektora ubezpieczeniowego, a także ekspertów i praktyków, którzy w kuluarach mogli podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Mamy nadzieję, że udział w konferencji przyczynił się do nawiązaniu nowych, cennych kontaktów
biznesowych.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych większość zaproszonych gości udało się przybyć.
Konferencję rozpoczął wykład Pani Małgorzaty z Rzecznika Ubezpieczonych, pt:
„Ochrona konsumenta w odniesieniu do umów zawieranych przez telefon/internet". Następnie Pan Krystian Palica z SaaS Solutions zaprezentował system Microsoft Dynamics CRM jako nowoczesne narzędzia wsparcia sprzedaży dedykowany branży ubezpieczeniowej.
Kolejny prelegent – Pan Piotr Grabowski z Concordia Ubezpieczenia podjął temat całego procesu zakupu widziany oczami klienta.
Pan Krzysztof Zych z firmy Enxoo zaprezentował mobilne narzędzia, które są również nieodłącznym elementem w procesie sprzedażowym.
Mini warsztaty pokazujące na żywo działanie systemów do telekonferencji zaprezentowała firma Greeneris – Pani Justyna Zawistowska i Pan Jarosław Świechowicz. Następnie Pan Marek Kowalczyk z Mandarine Project Partners przedstawił naszym gościom sześciu wrogów wdrożenia projektu, po czym pokazał jak można sobie z nimi radzić.

Ostatni wykład został wygłoszony przez Panią Monikę Malinowska-Hyla z kancelarii Domański Zakrzewski Palinka. Pani prelegent głównie skupiła się na zaprezentowaniu nowoczesnych kanałów dystrybucji ubezpieczeń w kontekście ustawy o pośrednictwie ubezpieczeniowym.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom, Prelegentom i Partnerom za pomoc we współorganizacji tegorocznej konferencji. Mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się po raz kolejny.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach!

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki