PARTNERZY


 

Image

Palo Alto Networks

światowy lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, kształtuje przyszłość bazującą na rozwiązaniach chmurowych, oferując technologie, które zmieniają sposób działania ludzi i firmy. Naszą misją jest zostać preferowanym partnerem w zakresie cyberbezpieczeństwa, chroniącym cyfrowy styl życia. Pomagamy sprostać największym światowym wyzwaniom w zakresie bezpieczeństwa, stale wprowadzając innowacje oparte na najnowszych przełomowych rozwiązaniach w dziedzinie sztucznej inteligencji, analizy, automatyzacji i orkiestracji. Zapewniając zintegrowaną platformę i dbając o rosnący ekosystem partnerów, plasujemy się w czołówce firm chroniących dziesiątki tysięcy organizacji w chmurach i sieciach oraz na urządzeniach mobilnych. Nasza wizja to świat, w którym każdy dzień jest bezpieczniejszy i pewniejszy od poprzedniego. Więcej informacji: www.paloaltonetworks.com.

Image

Fortinet
Firma Fortinet (NASDAQ: FTNT), dzięki swojej misji zabezpieczania ludzi, urządzeń i danych, gdziekolwiek się znajdują, umożliwia stworzenie cyfrowego świata, któremu zawsze można ufać. Dlatego największe światowe przedsiębiorstwa, dostawcy usług i organizacje rządowe wybierają Fortinet, aby bezpiecznie przyspieszyć swoją cyfrową transformację. Platforma Fortinet Security Fabric zapewnia szeroką, zintegrowaną i zautomatyzowaną ochronę przed różnego rodzajami ataków. Zabezpiecza urządzenia, dane i aplikacje o znaczeniu krytycznym oraz połączenia od centrum danych, przez chmurę, po biuro domowe. Ponad 550 tys. klientów zaufało Fortinetowi w zakresie ochrony swoich firm, co sprawia, że firma zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem liczby dostarczonych urządzeń zabezpieczających. Instytut szkoleniowy Fortinet NSE, działający w ramach programu firmy Training Advancement Agenda (TAA), zapewnia jeden z najobszerniejszych programów edukacyjnych w branży, dzięki czemu szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i nowe możliwości zawodowe są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://www.fortinet.com, na blogu Fortinet lub w FortiGuard Labs

Image

Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. 

Przedstawicielstwo firmy Kaspersky w Polsce - aktywnie działa od 2001 r., dostarczając rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo systemów informatycznych, tworzone przez międzynarodowy zespół ekspertów z firmy Kaspersky. Z dwoma biurami - w Warszawie i Częstochowie - Kaspersky Lab Polska zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Polska spółka od początku postawiła na profesjonalną obsługę swoich klientów, organizując rozbudowane zespoły wsparcia technicznego (obecnie dział pomocy technicznej Kaspersky Lab Polska funkcjonuje 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu) oraz analityków zagrożeń, a także na rozwój profesjonalnych serwisów internetowych. Dziś firma kładzie duży nacisk na edukację użytkowników, publikując wiele materiałów, które pozwalają na zaznajomienie się z podstawami współczesnych cyberzagrożeń i metodami walki z nimi. Więcej informacji: www.kaspersky.pl.

Image

braf.tech

Polska spółka informatyczna, która od ponad 10 lat tworzy innowacyjne aplikacje na potrzeby polskich i zagranicznych firm oraz instytucji. Zapewniamy kompleksową obsługę̨ IT w zakresie tworzenia, integracji, optymalizacji i rozwoju oprogramowania, a także dzielimy się wiedzą naszych ekspertów podczas szkoleń́ i warsztatów. Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań dedykowanych, jak np. systemy Access Management dla firm działających w zgodzie z regulacjami SOX, a także oferujemy wsparcie w zakresie Lotus Notes czy raportowania z wykorzystaniem XML oraz XBRL.

Nasze wybrane realizacje:

  • ABB sp. z o.o.,
  • Hitachi ABB Power Grids,
  • Solaris Bus&Coach,
  • Polska Izba Biegłych Rewidentów,
  • Nesperta

Dowiedz się więcej:
https://braf.tech/
https://whiblo.pl

Image

F-Secure
Nikt nie zna się na cyberbezpieczeństwie tak, jak F‑Secure. Od ponad trzech dekad wprowadza innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego, chroniąc dziesiątki tysięcy firm i miliony ludzi.Dzięki niedoścignionemu doświadczeniu w dziedzinie ochrony urządzeń końcowych, a także detekcji i reakcji, F‑Secure strzeże przedsiębiorstwa i konsumentów przed zaawansowanymi cyberatakami, naruszeniami ochrony danych i epidemiami ransomware'u. Wyrafinowana technologia F‑Secure łączy uczenie maszynowe z wiedzą ekspertów pracujących w renomowanych laboratoriach firmy w jedno unikatowe podejście określane mianem Live Security.
Główna siedziba firmy znajduje się w Finlandii, w Helsinkach.

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.