PARTNERZY


 

Image

Partner Platynowy 

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2018 r. obchodziła 60-lecie działalności w Europie. Grupa Brother dostarcza rozwiązania najwyższej jakości, tworząc z klientami i partnerami dobre relacje. Firma oferuje produkty i usługi spełniające potrzeby klientów na całym świecie, dzięki nieustannemu rozwojowi infrastruktury produkcyjnej i badawczo-rozwojowej. W portfolio naszej firmy znajdują się urządzenia drukujące oraz drukarki etykiet, skanery, faksy, a przede wszystkim rozwiązania pozwalające na pełną optymalizacje i automatyzacje procesów w środowisku druku, dzięki którym odbiorca może w pełni koncentrować się na swojej działalności. Firma Brother dostarcza Usługi Zarządzania Drukiem, które zapewniają całkowitą przejrzystość oraz kontrolę wszystkich obszarów druku w organizacji przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa oraz ograniczaniu ilości wydruków, zużycia papieru chroniąc tym samym środowisko naturalne. Nasze urządzenia zostały odznaczone wieloma wyróżnieniami oraz nagrodami zarówno w zakresie jakości jak i designu. Jesteśmy również liderami na rynku polskim w zakresie sprzedaży urządzeń atramentowych drukujących w formacie A3 oraz laserowych urządzeń wielofunkcyjnych A4.

Image

OVHcloud jest globalnym i wiodącym w Europie dostawcą chmury, zarządzającym 400 000 serwerów w 32 własnych centrach danych na czterech kontynentach. Od dwudziestu lat Grupa wykorzystuje zintegrowany model, który zapewnia jej pełną kontrolę nad łańcuchem wartości: począwszy od projektowania własnych serwerów, poprzez zarządzanie należącymi do niej centrami danych, po budowanie i utrzymywanie własnej globalnej sieci światłowodowej. To unikatowe podejście umożliwia OVHcloud wspieranie, w sposób niezależny, wszystkich potrzeb 1,6 miliona klientów z ponad 140krajów. OVHcloud oferuje klientom rozwiązania najnowszej generacji, łączące wysoką wydajność, przewidywalną cenę i pełną kontrolę nad danymi, wspierając w ten sposób ich nieograniczony rozwój.

Image

Panasonic jest światowym liderem w opracowywaniu produktów i technologii w obszarze elektroniki konsumenckiej, wyposażenia domów i rozwiązań dla motoryzacji, przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Od ponad 100 lat wprowadzamy nowe technologie mające służyć poprawie życia ludzi. W obszarze B2B firma produkuje m.in. wzmocnione notebooki, tablety i urządzenia typu handheld marki Toughbook. Dzięki niepowtarzalnej trwałości, łączności i specjalistycznym funkcjom Toughbook zmienia procesy działania wielu firm i organizacji w takich branżach, jak logistyka, transport, budownictwo, produkcja, handel, a także w sektorze obronnym i służbach publicznych.

Image

EC2 jest spółką akcyjną notowaną na GPW w Warszawie, która zajmuje się doradztwem technologicznym i tworzeniem oprogramowania. Od 2013 roku kreujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne w branży med-tech. Pracowaliśmy przy większości dużych, ogólnopolskich projektów w sektorze e-zdrowie, których właścicielem biznesowym były takie instytucje, jak Ministerstwo Zdrowia. Z systemów IT, które tworzyliśmy, korzysta w sumie około 22 mln użytkowników. Naszą siłą jest doświadczony i zgrany zespół, złożony przede wszystkim z deweloperów .NET, analityków i testerów. Zarządzamy projektami w oparciu metodyki Agile. Oferujemy naszym klientom tworzenie technologicznych rozwiązań problemów biznesowych end-to-end. Specjalizujemy się ponadto w konsultingu i przeprowadzaniu kompleksowych audytów projektów IT na każdym etapie ich realizacji. Oferujemy również wsparcie w zakresie skalowania zespołu IT naszych klientów w oparciu o body i team leasing. Do EC2 S.A. należy spółka zależna TECH MED HOUSE Sp. z o. o. (www.techmedhouse.com), która bazuje na wiedzy ekspertów EC2 i łączy najlepsze start-upy z sektora med-tech z inwestorami. Więcej informacji: www.ec2.pl.

 

Image

TECH MED HOUSE Sp. z o. o. jest akceleratorem i inkubatorem start-upów z obszaru med-tech. Pomagamy start-upom uzyskać finansowanie na rozwój lub zwiększenie skali biznesu, a także wspieramy je w procesie komercjalizacji i poszukiwaniu nowych rynków zbytu. Firmy, które pozytywnie przejdą pierwszy etap rekrutacji do programu akceleracyjnego, mogą liczyć na uzyskanie dalszego wsparcia w zakresie finansowania i rozwoju. Pomagamy również rozwinąć biznes od podstaw, pełniąc funkcję inkubatora przedsiębiorczości. Wierzymy, że podstawą sukcesu jest dobry pomysł biznesowy.
Więcej informacji: www.techmedhouse.com.

 

Image

Firma eDokumenty jest pionierem i jednym z liderów na rynku webowych systemów informacyjnych w Polsce. Oprócz systemu obiegu dokumentów eDokumenty, oferuje biznesowy system operacyjny Ready_TM, który zapewnia kompleksową platformę zarządzania firmą, na którą składają się gotowe rozwiązania CRM, BPM, PM i GROUPWARE, oraz framework i komponenty do tworzenia własnych aplikacji.Przy tworzeniu produktów firma koncentruje się na prostocie, jasności i przejrzystości tworzonych rozwiązań, dzięki czemu oferowane systemy odróżniają się wysoką jakością i pięknym designem.

Image

Firma Axence od ponad 16 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Flagowy produkt firmy, oprogramowanie Axence nVision®, odpowiada na kluczowe potrzeby administratorów i oficerów bezpieczeństwa IT w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Zarządom pozwala zaś optymalizować koszty obsługi infrastruktury informatycznej, niezależnie od jej wielkości. Rozwiązania Axence zainstalowano dotychczas na ponad 700 000 urządzeń, a liczba ta stale się powiększa. Ich wysoką jakość doceniają zarówno liderzy rynku, jak również międzynarodowe organizacje i media branżowe.

PATRONI MEDIALNI


 

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.