PARTNERZY


 

Image
Image

PARTNER PLATYNOWY

Cloudware Polska jest producentem oprogramowania, integratorem systemów IT, a przede wszystkim partnerem w transformacji technologicznej Klientów. Budujemy oraz modernizujemy systemy, łączymy nowoczesne technologie z rozwiązaniami czołowych producentów. Od ponad 10 lat tworzymy polską branżę IT. Wieloletnia współpraca z technologicznymi liderami pozwoliła nam stworzyć unikalną ofertę wartości, która nie tylko uwzględniła wszystkie potrzeby naszych Klientów, ale przede wszystkim wspiera ich w procesach biznesowych.

Image

PARTNER

Huawei jest niezależną, prywatną firmą, która dostarcza technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT). Działając w ponad 170 krajach i regionach zatrudnia blisko 188 000 pracowników, obsługując ponad trzy miliardy ludzi na całym świecie. Na rynku Polskim istnieje od 16 lat.

Dostarczając zintegrowane rozwiązania w czterech kluczowych domenach — sieci telekomunikacyjne, IT, inteligentne urządzenia i usługi w chmurze — Huawei EBG angażuje się w dostarczanie technologii cyfrowej każdej osobie, do każdego domu i organizacji, dla w pełni połączonego, inteligentnego świata.

Image

PARTNER

IMPAKT S.A. jedna z czołowych polskich firm zajmujących się importem i dystrybucją produktów w segmencie rozwiązań sieciowych oraz szeroko pojętej elektroniki użytkowej. Jako spółka dynamicznie rozwijamy swoją ofertę w segmencie rozwiązań profesjonalnych, tworząc możliwie jak najbardziej kompleksową ofertę rozwiązań sieciowych, zarówno dla użytkownika domowego, jak również małych i średnich firm lub serwerowni. Nasza bogata oferta modeli zasilaczy awaryjnych pozwala na dobór rozwiązania dla wszelkich inwestycji niskoprądowych.

impakt.com.pl

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.