PARTNERZY


 

Image

PARTNER SREBRNY

Comtrust to firma informatyczna i konsultingowa, która specjalizuje się we wdrożeniach systemów CRM, Customer Experience, Contact Center i sztucznej inteligencji. Jest partnerem wiodących dostawców systemów biznesowych i rozwiązań ICT. Comtrust jest Srebrnym Partner SAP - sprzedaje licencje, wdraża systemy oraz rozwija autorskie oprogramowanie. Dodatkowo jest certyfikowanym partnerem serwisowym – SAP Partner Center of Expertise i świadczy usługi SAP Standard i Enterprise Support. Comtrust realizuje projekty transformacji cyfrowej, gdzie procesy w systemach IT budują przewagę konkurencyjną. Wśród klientów są firmy globalne i lokalne, rynkowi liderzy min. z branż utilities, wholesales i farmacji, FMCG, ubezpieczeń i bankowości, przemysłu ciężkiego i budowlanego, telekomunikacji, sektora publicznego, usług profesjonalnych.

Image

PARTNER

Firmao jest producentem autorskiego programu CRM ERP. Nasza firma od ponad dekady zajmuje się dostarczaniem zaawansowanych systemów zarządzania. Zaufało nam wielu przedsiębiorców z Polski, którzy wybrali profesjonalne narzędzie online do prowadzenia swojej firmy. Nasze kompleksowe usługi w zakresie dostarczania rozwiązań ERP i CRM wynikają z dużego nacisku na ścisłą współpracę z Klientami.
Firma powstała w 2010 roku z inicjatywy Rafała Namiecińskiego (CEO) oraz Artura Młodzińskiego (CTO). Projektując system skupiamy się na stworzeniu oprogramowania nie tylko dla małych i średnich firm, ale również dla tych, które potrzebują kompleksowego rozwiązania systemu CRM z funkcjonalnościami ERP. Dzięki temu Firmao to system, pozwalający na korzystanie z jednego systemu w całej firmie.

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki