PARTNERZY


 

Image
Image

Wyłączny dystrybutor

Image

b.partAV - specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań AV. Od wielu lat prowadzimy działalność dystrybucyjną, handlową oraz zajmujemy się doradztwem i serwisem. b.partAV to jednostka w ramach Konsbud Audio Group, która skupia się wyłącznie na rozwiązaniach instalacyjnych. Działamy na terenie całego kraju, współpracując z zaufanymi, wieloletnimi partnerami.
W naszej ofercie znajdują się produkty amerykańskiej firmy BIAMP, które są dedykowane dla obszarów komercyjnych – firm i korporacji, hoteli, sklepów, restauracji, szkół i uczelni, służby zdrowia, instytucji administracji państwowej, lotnisk i wielu innych.
Oferta produktowa Biamp jest kompleksowa, składają się na nią kompatybilne ze sobą systemy audio i wideo, w skład których wchodzą głośniki, wzmacniacze, matryce, procesory sygnałów audio i wideo, mikrofony, a także systemy maskowania dźwiękiem. Rozwiązania BIAMP są skalowalne, można je spotkać zarówno w małych salach konferencyjnych, jak i w dużych kampusach i ośrodkach konferencyjnych. Zaawansowana technologia umożliwia rozbudowę systemu i jego aktualizację.
W b.partAV dbamy o jakość dźwięku i obrazu oraz o funkcjonalność instalacji. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta i to, żeby obsługa systemu była jak najbardziej intuicyjna.
Dzięki rozbudowanej sieci dealerów i partnerów jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

www.bpartav.pl
Facebook: https://www.facebook.com/bpartav
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/bpart-av

Image

GE Healthcare to dostawca innowacyjnych technologii i usług, które wyznaczają nowe standardy opieki medycznej.Nasze szerokie doświadczenia w anestezjologii i intensywnej terapii, monitorowaniu pacjenta, diagnostyce kardiologicznej I opiece okołoporodowej umożliwiają naszym klientom na całym świecie zwiększenie dostępności i jakości opieki medycznej przy jednoczesnym obniżaniu kosztów.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.