PARTNERZY


 

Image

Wago Elwag Sp. z o.o.

WAGO Sp. z o.o. należy do grona firm uznawanych za prekursorów i propagatorów innowacyjnych rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki. Jest producentem i dostawcą m.in. kompleksowych, otwartych rozwiązań w zakresie nowoczesnych systemów sterowania HVAC, oświetleniem oraz zarządzania budynkami i obiektami przemysłowymi. System Automatyki Budynkowej WAGO to rozwiązanie nowoczesne, skalowalne, zapewniające pełną funkcjonalność w zakresie sterowania i monitoringu w budynkach. WAGO w ramach systemu oferuje kompleksowe rozwiązanie zawierające sterowniki, czujniki, zadajniki oraz oprogramowanie inżynierskie i użytkowe (BMS). System znany jest ze swoich ogromnych możliwości integracji różnych standardów komunikacyjnych, co ma duży wpływ zarówno na łatwość, jak i na koszt integracji urządzeń różnych producentów. Bogaty asortyment sterowników z otwartymi protokołami sieci obiektowych, jak BACnet, MODBUS lub KNX, wraz ze standardowymi modułami wejść i wyjść oraz modułami do podsystemów DALI, M-Bus, MP-Bus, EnOcean lub LonWorks® pozwalają spełnić praktycznie wszystkie wymagania wynikające ze specyfiki rynku automatyki budynkowej.

Image

Johnson Controls: Inteligentniejsze Budynki

Budynki mają swoje przeznaczenie.

Budynki to miejsca, w których ludzie mieszkają lub pracują. Są obiektami służącymi nauce lub leczeniu, miejscami rozrywki i zakupów. Pełnią wiele różnych funkcji np. obiekty specjalistycznego przechowywania dóbr materialnych lub danych o znaczeniu krytycznym. Wszystkie obiekty są kluczowe dla Twojej działalności.
W tym miejscu pojawia się Johnson Controls, pomagając osiągnąć i zrealizować cele o największym znaczeniu. Dzięki pełnej gamie systemów i rozwiązań cyfrowych, sprawiamy, że budynki stają się inteligentniejsze. Inteligentny budynek jest bezpieczniejszy, wygodniejszy, bardziej wydajny i ostatecznie dba o zrównoważony rozwój. Tworzymy je lepsze dla nas i dla naszej planety.
W Johnson Controls sprawiamy, że budynki stają się inteligentniejsze od 1885 roku, a nasze możliwości, doświadczenie w zakresie innowacji i globalny zasięg stale rosną. Obecnie oferujemy największą na świecie gamę produktów dla budownictwa, technologii, oprogramowania i usług; wykorzystujemy je do przekształcania środowisk, w których ludzie żyją, pracują, uczą się i bawią.

Johnson Controls: The power behind your mission.

Image


TP-Link Polska sp. z o.o.

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. Stawianie klienta na pierwszym miejscu sprawiło, że marce zaufały setki milionów osób w ponad 120 krajach, czyniąc firmę światowym liderem rynku WLAN.
Dzisiaj, gdy nasze cyfrowe życia stają się coraz ważniejsze, TP-Link jest gotów sprostać wyzwaniom jutra. Poza efektywnymi urządzeniami sieciowymi dla domu i firmy, oferuje liczne akcesoria i rozwiązania smart home.
TP-Link - Reliably Smart

Image

Bidrento

Bidrento to wielofunkcyjne oprogramowanie do zarządzania wynajmowanymi nieruchomościami. Jest bardzo intuicyjne i łatwe w użyciu, oferując przy tym zaawansowany zakres funkcji zaprojektowanych specjalnie dla profesjonalnych i instytucjonalnych właścicieli nieruchomości oraz aktywów. Dzięki temu może być wykorzystywane jako narzędzie przez rozmaite firmy, niezależnie od ich wielkości. Oprogramowanie jest dostępne w 5 językach: polskim, angielskim, niemieckim, fińskim i estońskim.

Bezproblemowe zarządzanie portfelem wynajmu nieruchomości z wielofunkcyjnym oprogramowaniem Bidrento:

 • Zarządzanie nieruchomościami i najemcami.
 • Zdalne zawieranie umów najmu.
 • Automatyzacja fakturowania.
 • Obliczanie i alokacja opłat.
 • Zdalny odczyt liczników.
 • Integracja z oprogramowaniem bankowym i do księgowości.

Narzędzia automatyzacji dla rosnącego portfela wynajmowanych nieruchomości

 • Samoobsługowa aplikacja dla najemcy.
 • Zarządzanie zgłoszeniami serwisowymi.
 • Zarządzanie harmonogramem prezentacji mieszkań.
 • Przypomnienia, raporty, dzienniki.
 • Konfigurowalne uprawnienia dla wielu użytkowników.