PARTNERZY


 

Image

Comarch został założony w 1993 roku w Krakowie, a od 1999 roku jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest jedną z największych firm informatycznych w Europie i prowadzi projekty dla czołowych marek z Polski i świata w najważniejszych sektorach gospodarki m.in.: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, przemyśle, ochronie zdrowia oraz w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Z  usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 100 krajach na 6 kontynentach m.in.: Allianz, Auchan, BNP Paribas Fortis, BP, Carrefour, Heathrow Airport, Heineken, ING czy LG U+, Orange, Telefónica, T-Mobile, Vodafone. Firma zajmuje wysokie pozycje w rankingach analityków IT m.in.: Gartnera, Truffle 100, TOP 200 „Computerworld”, IDC, Polskiej Akademii Nauk, EU Industrial R&D Investment Scoreboard. Corocznie Comarch inwestuje środki o wartości ok. 15 proc. przychodów  w projekty innowacyjne. W 2019 roku nakłady na prace R&D wyniosły 230 mln zł. Obecnie zatrudnia ponad 6 500 ekspertów, w ponad 90 biurach w ponad 30 krajach od Australii i Japonii przez Bliski Wschód oraz Europę aż po obie Ameryki. www.comarch.pl  

Image

VisionCube to zgrany zespół specjalistów z zakresu systemów AV i wideokonferencji. Zrealizowaliśmy setki skomplikowanych technologicznie projektów dla największych firm i instytucji w kraju. Każdego roku wdrażamy i integrujemy nowe systemy z zakresu szeroko pojętego AV i IT. Dzięki odwadze i kreatywności staliśmy się liderami w zakresie technologii Unified Communication. Od ponad 10 lat działamy w jako dostawca najbardziej innowacyjnych technologii wideokomunikacyjnych. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem ze współpracy w jednostkach sektora publicznego, spółek skarbu państwa i biznesie.
Pandemia doprowadziła do rozproszenia komunikacji. Dlatego w VisionCube skupiliśmy się na dostarczeniu narzędzi niezbędnych w wydajnej pracy zdalnej i home office. Tworzymy też dedykowane rozwiązania ułatwiające dostęp do usług na linii urząd-obywatel. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia - dział techniczny VisionCube pomoże Ci wykorzystać nowe technologie i możliwości, jakie dają w Twojej codziennej pracy. Dobierzemy rozwiązanie do Twoich potrzeb, dostarczymy, wdrożymy i przeszkolimy z jego obsługi. Doskonale wiemy, że dobrze dobrane rozwiązania pozwalają na bezpieczną, wieloplatformową komunikację, większe angażowanie słuchaczy i interakcję z uczestnikami zajęć on-line. Współpracujemy z wiodącymi producentami słuchawek, kamer, monitorów, telefonów IP oraz pozostałego sprzętu i oprogramowania w zakresie infrastruktury IT. Tam, gdzie inni mówią "nie da się" - my przychodzimy i realizujemy. Teoretycznie trudne rzeczy, robimy łatwe i users friendly.
Inspirują nas Twoje potrzeby!

PATRONAT HONOROWY


 

PATRONI MEDIALNI