PARTNERZY


 

Image

Galach Consulting 

Firma Galach Consulting powstała w 2004 r. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w usługach związanych z szeroko rozumianym cyberbezpieczeństwem i bezpieczeństwem informacji. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów dla urzędów i instytucji państwowych, w tym jednostek samorządu terytorialnego.W sierpnia 2015 r. świadczymy usługi jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada silny i wciąż rozbudowywany zespół specjalistów, dzięki któremu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym, merytorycznie i jakościowo, poziomie. Jesteśmy przeciwnikami radykalnych kroków – na tyle, na ile to możliwe staramy się optymalizować istniejące rozwiązania. Obecnie realizujemy również finansowany przez NCBiR projekt badawczo-rozwojowy we współpracy z NASK i Politechniką Warszawską.

Image

VisionCube

VisionCube to zgrany zespół specjalistów z zakresu systemów AV i wideokonferencji. Zrealizowaliśmy setki skomplikowanych technologicznie projektów dla największych firm i instytucji w kraju. Każdego roku wdrażamy i integrujemy nowe systemy z zakresu szeroko pojętego AV i IT. Dzięki odwadze i kreatywności staliśmy się liderami w zakresie technologii Unified Communication. Od ponad 10 lat działamy w jako dostawca najbardziej innowacyjnych technologii wideokomunikacyjnych. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem ze współpracy w jednostkach sektora publicznego, spółek skarbu państwa i biznesie.
Pandemia doprowadziła do rozproszenia komunikacji. Dlatego w VisionCube skupiliśmy się na dostarczeniu narzędzi niezbędnych w wydajnej pracy zdalnej i home office. Tworzymy też dedykowane rozwiązania ułatwiające dostęp do usług na linii urząd-obywatel. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia - dział techniczny VisionCube pomoże Ci wykorzystać nowe technologie i możliwości, jakie dają w Twojej codziennej pracy. Dobierzemy rozwiązanie do Twoich potrzeb, dostarczymy, wdrożymy i przeszkolimy z jego obsługi. Doskonale wiemy, że dobrze dobrane rozwiązania pozwalają na bezpieczną, wieloplatformową komunikację, większe angażowanie słuchaczy i interakcję z uczestnikami zajęć on-line. Współpracujemy z wiodącymi producentami słuchawek, kamer, monitorów, telefonów IP oraz pozostałego sprzętu i oprogramowania w zakresie infrastruktury IT. Tam, gdzie inni mówią "nie da się" - my przychodzimy i realizujemy. Teoretycznie trudne rzeczy, robimy łatwe i users friendly.
Inspirują nas Twoje potrzeby!

Image

Media-press.tv S.A.

Media-press.tv S.A. to polski producent, który od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Łączą w sobie bogatą funkcjonalność podpartą najnowocześniejszymi technologiami i nowatorskimi, oryginalnymi rozwiązaniami, z niespotykaną w innych programach prostotą użycia i przyjaznym interfacem.
Statlook® oraz Uplook® to sztandarowe aplikacje rozwijane od ponad 18 lat i wdrożone w ponad 8000 firm oraz instytucji państwowych w Polsce. Doskonałe narzędzia do zarządzania sprzętem, oprogramowaniem oraz wydajnością i bezpieczeństwem użytkowników w czasach pracy zdalnej i hybrydowej.
• Zdalny audyt oprogramowania.
• Szybka i sprawna ewidencja i zarządzanie sprzętem
• Oszczędność czasu - zarządzanie na odległość
• Bezpieczeństwo – datalook™. Syst
• Kontrola Internetu - weblookTM
• Kontrola wydruków
• Wykorzystanie czasu pracy i komputera przez użytkowników
• Moduł RODO do zarządzania bezpieczeństwem oraz inwentaryzacji Danych Osobowych zgodnie z zaleceniami RODO, Ministerstwa Cyfryzacji i UODO.
• Wygodny Helpdesk i zdalny pulpit do pomocy i komunikacji z użytkownikami

STATLOOK®
jest marką firmy media-press.tv S.A.
ul. Szymanowskiego 1/15 ■ 30-047 Kraków
telefon: +48/12/630 97 48
sales@statlook.pl ■ www.statlook.pl

PATRONI MEDIALNI