• Opening Times: Mon - Sat 8.00 - 18.00

PARTNERZY


 

Image

CFI Systemy Informatyczne jest firmą konsultingowo-informatyczną, specjalizują się w produkcji i wdrażaniu systemu zarządzania klasy ERP – VENDO.ERP. VENDO.ERP - kompleksowy, polski program do zarządzana przedsiębiorstwem wykorzystujący mechanizmy sztucznej inteligencji – ALICE.

Nasze doświadczenia w produkcji zaowocowały rozwinięciem VENDO.ERP o system klasy MES, który zasila danymi Alice. MES to nie tylko raportowanie danych przez człowieka ze zdarzeń na hali produkcyjnej, ale przede wszystkim informacja zwrotna z maszyn i urządzeń znajdujących się w przedsiębiorstwie. Wykorzystujemy nowoczesną architekturę stworzoną przez czujniki IoT i dzięki naszym automatykom i programistom potrafimy nawiązać dialog z maszyną online. VENDO.ERP to nie tylko system ERP, to ekosystem, który intensywnie rozwijamy poprzez integrację z różnymi platformami, usługami, oprogramowaniem. To system, który w prosty sposób zapewnia komunikację z bankowością online, platformami e-commerce, podpisem elektronicznym, aplikacjami do automatyzacji marketingu, dedykowanymi portalami do oceny wiarygodności Klienta, spedytorami i kurierami, systemami CAD/CAM oraz wiele innych, dzięki czemu można skrócić i zautomatyzować procesy.

Elementem naszego systemu ERP jest automatyzacja procesów obsługi magazynu, obsługujemy magazyny wysokiego składowania, magazyny rozproszone, integrujemy się z automatyką magazynu. Wspieramy naszych klientów w zakresie wsparcia procesów produkcyjnych. VENDO.ERP wspiera przepływ towarów nie tylko na magazynie, ale również na hali produkcyjnej poprzez obsługę surowca, półproduktu, wyrobu gotowego na liniach oraz gniazdach produkcyjnych. Zaawansowane i konfigurowalne algorytmy optymalizują oraz automatyzują scenariusze pracy dla pracowników magazynu.

To system wykorzystujący Qlik® Sense – aplikację nowej generacji do samodzielnej wizualizacji danych i zależności pomiędzy nimi. Pełna funkcjonalność Qlik® Sense jest dostępna w każdym miejscu, dlatego użytkownicy mogą nie tylko analizować informacje, ale też tworzyć wizualizacje bezpośrednio na urządzeniach mobilnych.

Aktualnie na VENDO.ERP pracuje 550 klientów i blisko 10 000 użytkowników z całej Polski.

Image

INGENES od wielu lat dostarcza rozwiązania informatyczne dla średnich i dużych przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem ich branżowych potrzeb.
Od początku działalności wdrażaliśmy systemu typu ERP, CRM, BI , obecnie skupiamy się głównie na tworzeniu własnych, dedykowanych rozwiązań, które w kompleksowy sposób uzupełniają braki systemów ERP. Tworzymy oprogramowanie dedykowane dla DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI, UTRZYMANIA RUCHU, SERWISU, KANCELARII (SEKRETARIATU), KADR, ZAKUPÓW, FINANSÓW (obieg faktur i innych dokumentów), SPRZEDAŻY (ocena możliwości wykonania wyrobu, długi proces ofertowania, zapytania, przetargi) Dobieramy optymalne rozwiązanie dzięki umiejętnej analizie potrzeb, właściwemu wyborowi technologii informatycznych oraz znajomości nowoczesnych metod zarządzania. Sprawne przeprowadzenie przedsiębiorstwa przez złożony proces informatyzacji to wyzwanie, przed którym staje każda rozwijająca się organizacja. Nasze doświadczenie, wysoce wykwalifikowana kadra oraz odpowiednie narzędzia pracy zapewniają kompleksowe ujęcie oraz planową realizację procesów informatyzacji. Wysoki poziom usług świadczonych na każdym etapie realizacji projektu podnosi bezpieczeństwo inwestycji. INGENES to firma ze 100%polskim kapitałem z siedzibą w Krakowie. 


© 2017 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead