PARTNERZY


 

Image

Partner Serebrny

Citrix wspiera organizacje poprzez rozwiązania tworzące cyfrowe środowisko pracy, które zapewniają każdemu pracownikowi dostęp do wszelkich zasobów, by Ci mogli jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Łączymy doświadczenie użytkownika, elastyczność IT i bezpieczeństwo, by wspierać innowacje i ciągłość biznesową, przy jednoczesnym usunięciu ograniczeń w zakresie miejsca, wykorzystywanych urządzeń, sieci czy środowiska chmurowego. Citrix jest również dostawcą nowoczesnych, kompleksowych rozwiązań bezpieczeństwa działających w chmurze, które zastępują tradycyjne, lokalnie instalowane systemy, zapewniając jednakowo wysoki poziom ochrony dla pracujących w biurach, zdalnie czy w modelu hybrydowym.

https://www.citrix.com/pl-pl

Image

Partner Serebrny

BenQ znane jest na polskim rynku jako producent projektorów i monitorów – zarówno tych nabiurkowych, jak i wielkoformatowych. Są to urządzenia szeroko dostępne i stosowane m. in w sektorze edukacyjnym. Projektory często trafiały do szkół w zestawach z tablicami interaktywnymi, a monitory wielkoformatowe zwracają uwagę ciekawymi rozwiązaniami, także prozdrowotnymi. Producent proponuje w nich powłokę antybakteryjną, filtry chroniące wzrok czy czujniki alarmujące o zbyt wysokim poziomie CO2. Ta właśnie dbałość o użytkownika jest wpisana w misję firmy, której celem jest „Zapewniania radości i jakości życia”. Dodatkowo proponowane urządzenia mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny, a ich parametry i funkcje są zoptymalizowane pod względem potrzeb danej grupy zawodowej.
Z urządzeniami BenQ można czuć się bezpiecznie.

Image

Partner Brązowy

Comarch został założony w 1993 roku w Krakowie, a od 1999 roku jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest jedną z największych firm informatycznych w Europie i prowadzi projekty dla czołowych marek z Polski i świata
w najważniejszych sektorach gospodarki m.in.: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, przemyśle, ochronie zdrowia oraz w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Z usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 100 krajach na 6 kontynentach m.in.: Allianz, Auchan, BNP Paribas Fortis, BP, Carrefour, Heathrow Airport, Heineken, ING czy LG U+, Orange, Telefónica, T-Mobile, Vodafone.

Firma zajmuje wysokie pozycje w rankingach analityków IT m.in.: Gartnera, Truffle 100, TOP 200 „Computerworld”, IDC, Polskiej Akademii Nauk, EU Industrial R&D Investment Scoreboard. Corocznie Comarch inwestuje środki o wartości ok. 15 proc. przychodów
w projekty innowacyjne. W 2019 roku nakłady na prace R&D wyniosły 230 mln zł. Obecnie zatrudnia ponad 6 500 ekspertów, w ponad 90 biurach w ponad 30 krajach od Australii i Japonii przez Bliski Wschód oraz Europę aż po obie Ameryki.

www.comarch.pl

Image

Partner

KIR - technologiczny integrator rozwiązań wspierających budowę cyfrowej gospodarki.

Od 30 lat odpowiada za utrzymanie i rozwój systemów rozliczeń międzybankowych oraz buduje rozwiązania systemowe dla wielu sektorów gospodarki i administracji. Wykorzystując doświadczenie i najnowsze technologie dostarcza usługi, które skutecznie pomagają partnerom biznesowym w uwalnianiu potencjału ich projektów i wdrażaniu innowacji. Za kluczowe zadanie uznaje propagowanie digitalizacji procesów biznesowych i zwiększanie cyfrowej świadomości Polaków.

Firma tworzy rozwiązania z zakresu bezpiecznej wymiany informacji oraz otwartej bankowości, narzędzia identyfikacji elektronicznej oraz usług zaufania: zdalne potwierdzanie tożsamości – mojeID oraz kwalifikowany podpis elektroniczny – mSzafir. KIR świadczy usługi oparte o algorytmy big data, wykorzystywane w analizach operacji finansowych na potrzeby administracji publicznej oraz w przeciwdziałaniu cyberprzestępczości i wyłudzeniom VAT. Wśród najnowszych projektów firmy są trwały nośnik, oparty na unikalnym połączeniu technologii blockchain, macierzy WORM (write once, read many), rozwiązań chmurowych i usług zaufania oraz bezpłatny Sandbox Blockchain do testowania i akceleracji pomysłów biznesowych.

 

PATRER MERYTORYCZNY

 

Image

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zapewnia rzetelne przygotowanie zawodowe oraz możliwość zdobycia szerokiej interdyscyplinarnej wiedzy w zakresie współczesnej kosmetologii, technologii kosmetyku, chemii, chemii kosmetycznej, chemii żywności, dietetyki oraz inżynierii ochrony zdrowia i promocji, a także dziedzin pokrewnych.
Studenci Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie mają wyjątkowe warunki, zarówno dla rozwoju swoich kwalifikacji, jak i startu w karierze zawodowej.
Uczelnia stawia na praktykę! Poza wykładami, studenci zdobywają umiejętności praktyczne w nowocześnie wyposażonych pracowniach specjalistycznych i laboratoriach.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie nieustannie inwestuje w swoją infrastrukturę, a w tym w rozwój bazy dydaktycznej, w której najistotniejszą rolę stanowi odwzorowanie realnych warunków rynku pracy, w tym sprzętu, urządzeń, z którymi absolwenci zetkną się w swojej pracy. Pracownie Uczelni są pracowniami bardzo specjalistycznymi, w których to bardzo mocno inwestuje się w technologię, zwłaszcza w urządzenia hi-tech czy też specjalistyczną aparaturę laboratoryjną. Na wyposażeniu uczelni oprócz sprzętu medycznego jest pełna gama sprzętu laboratoryjnego do prowadzenia specjalistycznych zajęć dla kadr medycznych oraz kadr dla branży chemicznej.

Więcej informacji o Uczelnia na: www.wsiiz.pl

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.