PARTNERZY WYDARZENIA

YetiForce to polski producent systemu CRM (Customer Relationship Management) opartego na kodzie otwartym. Jego produkty są używane przez firmy w ponad 100 krajach na całym świecie. W 2017 roku CRM YetiForce znalazł się na pierwszym miejscu w prestiżowym, międzynarodowym rankingu Capterra na najbardziej opłacalny system klasy CRM.

 

 

 

HEUTHES sp. z o. o. jest pewnym, wiarygodnym i sprawdzonym dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, bankowości i instytucji finansowych, posiadającym bogate doświadczenie na rynku producentów IT od 1989 roku. Systemy HEUTHES pracują w wielu firmach z sektora MSP oraz w banku PEKAO SA (od 1989 r.), a także w obydwu zrzeszeniach banków spółdzielczych (bank BPS SA i Grupa BPS oraz bank SGB-BANK SA i Spółdzielcza Grupa Bankowa) obejmujących 559 Banków Spółdzielczych z siecią 4444 placówek. Rozwiązania HEUTHES od wielu lat pracują także w DnB Bank Polska SA. Potwierdzeniem wysokiej stabilności finansowej HEUTHES jest zlecany corocznie audyt, wykonywany przez niezależnych audytorów i publikacja wyników w KRS.
Główne rozwiązania oferowane przez HEUTHES to systemy ISOF-ERP, ISOF-WORKFLOW, ISOF-START, ISOF-BR dla firm oraz MULTICENTAUR PAYMENT HUB i GRYFCARD dla banków.

 

Sellwise to firma doradczo szkoleniowa specjalizująca się w rozwoju sprzedaży w obszarze B2B. Towarzyszymy naszym klientom na wszystkich etapach związanych z rozwojem sprzedaży – od stworzenia koncepcji i strategii, rekrutację, przez wdrażanie narzędzi i metod, do szkoleń i dalszego rozwoju.

 

Focus Telecom Polska to innowacyjna spółka technologiczna założona w 2008 roku. Oferuje usługi do komunikacji biznesowej, świadczone w modelu chmury obliczeniowej. Jej rozwiązania, głównie autorskie oprogramowanie Contact Center, są wykorzystywane w sprzedaży, obsłudze klientów oraz komunikacji wewnętrznej i zarządzaniu personelem. Firma jest liderem polskiego rynku w zakresie Business Automation & Communication.

 

Comtrust Sp. z o.o. to dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych i softwarowych, partner SAP, Microsoft i Benemen. Koncentruje się na systemach dedykowanych sprzedaży i obsłudze klienta (CRM i contact center) oraz unified commmunications. Specjalista od integracji systemów CRM i contact center, z największym doświadczeniem w obszarze SAP. Posiada centrum kompetencyjne, którego zadaniem jest budowa konektorów do integracji contact center z systemami CRM różnych producentów, rozbudowa systemów oraz tworzenie rozwiązań autorskich (np. do nagrywania ekranów).

 

bs4 to producent najbardziej konfigurowalnego oprogramowania do zarządzania procesami biznesowymi w Polsce.
Główny produkt – system bs4 Ultra – od 2002 roku rozwijany przede wszystkim jako CRM, aktualnie jest kompleksowym oprogramowaniem do zarządzania firmą, zintegrowanym z wieloma systemami ERP i innymi rozwiązaniami biznesowymi. Ma ponad 2000 konfigurowalnych parametrów, które umożliwiają przystosowanie go do specyficznych potrzeb i procesów w przedsiębiorstwach. Jest przeznaczony dla 10 do 500 użytkowników.
bs4 wychodzi poza schemat gotowych systemów, aby oprogramowanie było dopasowane do działań firmy, a nie odwrotnie. Dzięki unikalnym rozwiązaniom oferuje swoim klientom narzędzie do budowania przewagi konkurencyjnej. W całej Polsce firma dokonała już ponad 300 wdrożeń dla różnych branż.

AI FORCE 1 Sp. z o.o. działa w branży IT. Specjalizujemy się w sztucznej inteligencji (AI), w tworzeniu chatbotów oraz w przetwarzaniu języka polskiego (NLP). Tworzymy bazy wiedzy firm, w których informacje są przeformułowywane w języku naturalnym. Nasze rozwiązanie Chatbot MSS kierujemy do firm, które chcą zautomatyzować proces obsługi Klienta i sprzedaży swoich usług lub produktów poprzez media społecznościowe lub stronę www.
Co nas wyróżnia:
- Trenowanie Chatbota przez konwersacje. W przypadku, gdy Chatbot nie zna odpowiedzi, zapyta osobę - specjalistę w danej dziedzinie (bez konieczności definiowania skryptów)
- Wytrenowane scenariusze, które powstały na podstawie częstych zapytań klientów
- Wyszkolony Chatbot, który automatycznie rozmawia z danym użytkownikiem/klientem.

Livespace to nowej generacji CRM, który zwiększa produktywność zespołów sprzedaży B2B. Pomaga firmom rosnąć szybciej poprzez usprawnianie i automatyzowanie procesu sprzedaży, a zespołom sprzedaży pozwala poukładać działania, tak by każdy znał swój kolejny krok do wygrania zlecenia. Obecnie z Livespace korzystają firmy w Polsce i zagranicą, m.in. z branży finansowej, motoryzacyjnej, reklamowej, mediowej oraz IT.

teamLeaders tworzą pasjonaci, którzy od lat 90-tych zajmują się wdrażaniem systemów informatycznych. Przechodząc przez kolejne etapy rozwoju firmy poznawali nowe produkty, od systemów finansowo księgowych poprzez zintegrowane systemy ERP i systemy zarządzające obiegiem dokumentów aż po CRM, marketing automation oraz systemy wykorzystujące algorytmy AI. Od ośmiu lat zajmują się problematyką wykorzystania algorytmów AI w komunikacji z klientami, budowaniem baz wiedzy pod rozwiązania dialogowe (chatbot), analizowaniem danych nieustrukturyzowanych (data mining) oraz budowaniem inteligentnego widoku zagregowanych danych.

Tech Data Corporation jest jednym z największych na świecie dystrybutorów produktów, usług i rozwiązań technologicznych. Od ponad 40 lat firma Tech Data zapewnia możliwości logistyczne i usługi o wartości dodanej, które umożliwiają resellerom skuteczne i efektywne kosztowo wspieranie różnorodnych potrzeb technologicznych użytkowników końcowych w ponad 100 krajach.

PATRONAT MEDIALNY
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki