PARTNERZY


 

Image

Partner Srebrny

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2018 r. obchodziła 60-lecie działalności w Europie. Grupa Brother dostarcza rozwiązania najwyższej jakości, tworząc z klientami i partnerami dobre relacje. Firma oferuje produkty i usługi spełniające potrzeby klientów na całym świecie, dzięki nieustannemu rozwojowi infrastruktury produkcyjnej i badawczo-rozwojowej. W portfolio naszej firmy znajdują się urządzenia drukujące oraz drukarki etykiet, skanery, faksy, a przede wszystkim rozwiązania pozwalające na pełną optymalizacje i automatyzacje procesów w środowisku druku, dzięki którym odbiorca może w pełni koncentrować się na swojej działalności. Firma Brother dostarcza Usługi Zarządzania Drukiem, które zapewniają całkowitą przejrzystość oraz kontrolę wszystkich obszarów druku w organizacji przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa oraz ograniczaniu ilości wydruków, zużycia papieru chroniąc tym samym środowisko naturalne. Nasze urządzenia zostały odznaczone wieloma wyróżnieniami oraz nagrodami zarówno w zakresie jakości jak i designu. Jesteśmy również liderami na rynku polskim w zakresie sprzedaży urządzeń atramentowych drukujących w formacie A3 oraz laserowych urządzeń wielofunkcyjnych A4.

Image

Partner Brązowy

VisionCube to zgrany zespół specjalistów z zakresu systemów AV i wideokonferencji. Zrealizowaliśmy setki skomplikowanych technologicznie projektów dla największych firm i instytucji w kraju. Każdego roku wdrażamy i integrujemy nowe systemy z zakresu szeroko pojętego AV i IT. Dzięki odwadze i kreatywności staliśmy się liderami w zakresie technologii Unified Communication. Od ponad 10 lat działamy w jako dostawca najbardziej innowacyjnych technologii wideokomunikacyjnych. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem ze współpracy w jednostkach sektora publicznego, spółek skarbu państwa i biznesie.
Pandemia doprowadziła do rozproszenia komunikacji. Dlatego w VisionCube skupiliśmy się na dostarczeniu narzędzi niezbędnych w wydajnej pracy zdalnej i home office. Tworzymy też dedykowane rozwiązania ułatwiające dostęp do usług na linii urząd-obywatel. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia - dział techniczny VisionCube pomoże Ci wykorzystać nowe technologie i możliwości, jakie dają w Twojej codziennej pracy. Dobierzemy rozwiązanie do Twoich potrzeb, dostarczymy, wdrożymy i przeszkolimy z jego obsługi. Doskonale wiemy, że dobrze dobrane rozwiązania pozwalają na bezpieczną, wieloplatformową komunikację, większe angażowanie słuchaczy i interakcję z uczestnikami zajęć on-line. Współpracujemy z wiodącymi producentami słuchawek, kamer, monitorów, telefonów IP oraz pozostałego sprzętu i oprogramowania w zakresie infrastruktury IT. Tam, gdzie inni mówią "nie da się" - my przychodzimy i realizujemy. Teoretycznie trudne rzeczy, robimy łatwe i users friendly.
Inspirują nas Twoje potrzeby!

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.