PARTNERZY


 

Image

PARTNER

Wawasoft posiada bardzo bogate doświadczenie w obszarze wdrożeń rozwiązań DocuSign, elektronicznego obiegu dokumentów i podpisu elektronicznego.
Specjalizujemy się w zakresie cyfryzacji procesów obiegu dokumentów i zastosowania podpisu elektronicznego z wykorzystaniem platformy DocuSign. Oferowane przez nas produkty i usługi pozwalają na gruntowną optymalizację procesów biznesowych w przedsiębiorstwach.
Dla naszych klientów analizujemy procesy obiegu dokumentów, identyfikujemy i rozwiązujemy istniejące problemy oraz modelujemy przebieg procesów w platformie DocuSign. Naszą wiedzę i oferowane narzędzia wykorzystujemy pomagając klientom wdrażać elektroniczną postać umów o pracę, umów zlecenia, sprzedaży, zakupów i wiele innych.
Z naszych doświadczeń skorzystały największe przedsiębiorstwa w branży e-commerce, sieci detaliczne, sieci farmaceutyczne, operatorzy kablowi i inne. Dzięki wdrożonym przez nas rozwiązaniom firmy oszczędzają znaczące kwoty.
Nasze doświadczenie w branży IT i konsultingu umożliwia nam kompetentnie doradzać naszym klientom oraz integrować DocuSign z ich środowiskiem aplikacyjnym.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.