PARTNERZY


 

Image
Image

Arrow

Dystrybutor IT kierujący innowacjami w całym kanale dystrybucji. Pomagamy dostawcom i usługodawcom IT rozwijać się, dostarczając rozległą wiedzę techniczną, innowacyjne rozwiązania i platformy cyfrowe.
Arrow ECS oferuje innowacyjne rozwiązania dla ponad 180 000 wiodących producentów technologii i dostawców usług. Ze sprzedażą w wysokości 29 miliardów dolarów w 2020 roku, Arrow opracowuje rozwiązania technologiczne, które usprawniają pracę i życie codzienne.
W trakcie prezentacji zostaną zaprezentowane rozwiązania bezpiecznego przechowywania, migrowania i zarządzania danymi w infrastrukturze chmurowej oraz OnPrem z pomocą producentów NetApp i AWS.
- NetApp – lider w rozwiązaniach Storage.
- AWS – lider rozwiązań „Cloud”

Image

Evernex jest zewnętrznym, niezależnym dostawcą usług serwisowych (TPM) dla IT i centrów danych. Dba o zrównoważony rozwój i optymalizuje koszty infrastruktury IT swoich klientów.
Działa w 165 krajach na całym świecie, w których dysponuje 330 magazynami części zamiennych. Oferuje wsparcie techniczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w trybie SPoC.
Firma zbudowała unikalny know-how w zakresie obsługi serwisowej sprzętu renomowanych producentów, oparty na doświadczeniu zespołu i firm, z którymi w ostatnich latach połączyła sily: Technogroup, Emcon-IT, ROER International, A-Systems i StorEx (Pty) Ltd.
Nieustannie rozwija swoje możliwości serwisowe po to, by sprostać rosnącym wymaganiom
w zakresie niezawodności i bezpieczeństwa infrastruktury IT.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.