PARTNERZY


 

Image
Image

VECTO Sp. z o.o. działa od 2008 roku. Wdrażamy systemy informatyczne oraz świadczymy usługi outsourcingu IT dla firm. Oferujemy kompleksowe rozwiązania zabezpieczania danych oraz backupu w oparciu o produkty renomowanej firmy DELL Technologies, która przyznała nam w 2019 roku status Platinum Partner. Wszystkie projekty realizuje zespół doświadczonych inżynierów. Współpracujemy z największymi, światowymi koncernami informatycznymi, umożliwiając polskim przedsiębiorstwom korzystanie z innowacyjnych rozwiązań IT. Uważnie słuchamy i definiujemy indywidualne potrzeby biznesowe naszych Klientów, a poprzez narzędzia informatyczne tworzymy unikalne warunki dla wzrostu konkurencyjności i uwolnienia ich prawdziwego potencjału biznesowego.

 

Image

Wraz z pierwszym komercyjnym wdrożeniem autorskiej technologii Brilliance, Vee stała się firmą świadczącą usługi obsługi klientów w kanale telefonicznym w sposób w pełni zautomatyzowany, a jednocześnie synergiczny z innymi kanałami obsługowymi.
Technologia, doświadczenie, koncentracja na zadowoleniu rozmówcy oraz głęboko biznesowe podejście do procesów sprawiają, że na rynku contact center Vee jest dostawcą obsługi o najwyższych wskaźnikach efektywności.

Image

FCA to integrator i producent rozwiązań światłowodowych do budowy sieci teletransmisyjnych. Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów branży ICT. Integrujemy rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo sieci, jej niezawodne działanie i łatwe zarządzanie. Partner biznesowy FCA - Extreme Networks - to globalny dostawca rozwiązań chmurowych dla infrastruktury sieciowej. Wykorzystując sterowane oprogramowaniem, szybkie, elastyczne i bezpieczne rozwiązania sieciowe, Extreme Networks skutecznie łączy użytkowników z sektora ochrony zdrowia oraz prowadzone przez nich operacje na każdym poziomie organizacji.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.