PARTNERZY


 

Image

Hexagon Safety, Infrastructure & Geospatial

Dywizja Safety, Infrastructure & Geospatial firmy Hexagon dostarcza produkty, które wpływają na niezawodność i jakość usług i infrastruktury krytycznej. Jesteśmy światowym liderem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Nasze systemy pomagają chronić ponad miliard osób w kilkudziesięciu krajach. Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach w budowie systemów dyspozytorskich dostarczamy platformy do gromadzenia, zarządzania, analiz i reagowania dla służb bezpieczeństwa publicznego.

Image

Wodna Służba Ratownicza

Wodna Służba Ratownicza jest podmiotem uprawnionym do wykonywania ratownictwa wodnego na podstawie decyzji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr 29/2015 z dnia 8 grudnia 2015 r. Od tego czasu działa aktywnie na wielu płaszczyznach rynku w całej Polsce. Jedną z głównych specjalizacji Wodnej Służby Ratowniczej są poszukiwania osób zaginionych na obszarach wodnych na terenie całego kraju.

Członkami Wodnej Służby Ratowniczej są doświadczeni oraz wykwalifikowani ratownicy wodni, którzy prowadzą cykliczne szkolenia z zakresu poszukiwań podwodnych i obsługi sonaru dla innych podmiotów.

Wodna Służba Ratownicza dysponuje nowoczesnym sprzętem ratowniczym, który zaprezentuje na Konferencji. Na stoisku wystawowym pojawi się między innymi sonar holowany i Mobilne Centrum Koordynacji Ratownictwa Wodnego oraz Poszukiwań Podwodnych wraz z łodzią.

Image

Fundacja GS1 Polska

Zarządza Systemem GS1 w kraju. To jedyna instytucja upoważniona do przyjmowania firm z Polski oraz UE do Systemu GS1 i do nadawania im uprawnień stosowania kodów GS1. Fundacja GS1 Polska opracowuje rozwiązania krajowe i współuczestniczy w rozwijaniu globalnych standardów i nowych zastosowań. Realizuje prace badawczo-rozwojowe i oferuje usługi doradcze, korzystając z doświadczenia partnerów w 150 krajach na świecie. W ten sposób podnosi efektywność funkcjonowania przedsiębiorstw i całych łańcuchów dostaw.

Image

Talkin’ Things

Polska firma, która jest innowatorem i liderem technologicznym rozwiązań RFID. Pomagają one jej Klientom uzyskać dostęp do szczegółowych danych o produktach lub fizycznych zasobach w celu zwiększenia wydajności procesów logistycznych i kontrolnych.

Talkin’ Things specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości znaczników RFID, które dostarcza do Klientów w ponad 40 krajach, na 6 kontynentach. Znaczniki Talkin’ Things znajdziesz między innymi na produktach takich marek jak Zara, Decathlon czy rowery Kross ale także w japońskich zabawkach czy w metkach dużej sieci handlowej w USA.

Wyposażony w najnowocześniejszą linię produkcyjną RFID zakład w Warszawie może już dziś dostarczać 1 miliard znaczników rocznie, a dzięki kolejnym inwestycjom skala ta cały czas rośnie.

Image

Polkomtel Sp. z o.o.

Należymy do Grupy Polsat Plus – największej grupy medialno-telekomunikacyjno-energetycznej w Polsce.
Jako marka łączymy dobre praktyki biznesowe z najnowszymi technologiami komunikacyjnymi. Słuchamy oczekiwań rynku i koncentrujemy się na wspieraniu naszych partnerów biznesowych w osiąganiu sukcesów. W relacjach kierujemy się uczciwością i stawiamy na partnerstwo.
Jako Grupa stale rozwijamy się wdrażając najnowocześniejsze rozwiązania telekomunikacyjne i sieciowe w firmach naszych Klientów z różnych branż. Stanowimy silne ogniwo postępu technologicznego wyznaczając trendy związane z rozwojem technologii 5G, IoT/M2M.
Nasi Klienci biznesowi mogą liczyć na współpracę z dedykowanym doradcą, którego wiedza, zaangażowanie i doświadczenie w sposób efektywny wspiera funkcjonowanie firm i realizację ich celów. Udzielamy kompleksowego wsparcia przy doborze i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań.
W naszym portfolio posiadamy usługi telekomunikacyjne, wysokiej jakości usługi transmisji danych, usługi informacyjne, rozwiązania mobilne, lokalizacyjne, ofertę energii elektrycznej i wiele nowoczesnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdej branży.

Image

DGT od prawie 27 lat wnosi aktywny wkład w rozwój telekomunikacji w Polsce. Uczestniczy w modernizacji łączności zarówno na rynku operatorów telekomunikacyjnych, jak i w sektorach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego oraz w przemyśle, biznesie i administracji.

Specjalnością DGT jest konstrukcja i produkcja zintegrowanych systemów łączności dyspozytorskiej DGT-MCS. Mają one zastosowanie na różnych rynkach, a ich cechą szczególną jest integracja używanych na danym obszarze przewodowych i radiowych środków łączności w jednolity system telekomunikacyjny. Systemy DGT-MCS nadają się doskonale do organizacji specjalistycznych stanowisk operatorskich, gdzie operator - na dedykowanej konsoli – przyjmuje zgłoszenia, dokonuje ich dalszej dystrybucji, w szczególności zaś kieruje i nadzoruje pracę podległych mu służb. System dedykowany jest dla instytucji i służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne, jak również dla kluczowych sektorów gospodarki państwa. Może pracować w trudnych warunkach środowiskowych.

Image

NaviGate Sp. z o. o.

Firma ekspercka, która dostarcza innowacyjne rozwiązania z zakresu geoinstrumentów i bezzałogowych statków powietrznych (dronów). Jest jedynym w Polsce Złotym Dystrybutorem marki DJI Enterprise, polskim autoryzowanym dystrybutorem sensorów AgEagle i autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania do profesjonalnych zastosowań fotogrametrycznych, środowiskowych, przemysłowych tj. Pix4D, 3Dsurvey i TerraSolid. Swoim Klientom zapewnia wszelki niezbędny sprzęt, jak również specjalistyczne szkolenia m.in. z fotogrametrii niskiego pułapu, systemu LiDAR, teledetekcji multispektralnej oraz profesjonalny serwis i wsparcie techniczne.
tel.: +48 12 200-22-28
email: sklep@navigate.pl

Image

Projekt AED

Firma zajmująca się dystrybucją sprzętu medycznego, w szczególności defibrylatorów AED oraz termometru do pomiaru temperatury głębokiej.
Projekt AED skupia swoje działania zarówno na promowaniu idei PAD (Publicznego dostępu do defibrylacji), jak i szerzeniu wiedzy i promocji działań związanych z tematyką udzielania pierwszej pomocy oraz postępowania z pacjentami w stanie hipotermii. W 2022 roku firma wprowadziła na rynek polski pierwszy na świecie kompaktowy termometr do pomiaru temperatury głębokiej w warunkach pozaszpitalnych - HopeTherm. Termometr produkcji Polskiej został stworzony przy współpracy z naukowcami Centrum Leczenia Hipotermii Głębokiej w Krakowie. HopeTherm jest dedykowany wszystkim służbom ratunkowym, takim jak: ZRM, PSP, OSP, GOPR, TOPR, WOPR, SG. Pod koniec 2022 roku została nawiązana współpraca, także z odbiorcami w Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwajcarii, Niemczech i Hiszpanii.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.