PARTNERZY


 

Image

W Promise Group od 32 lat budujemy rynek technologiczny w Polsce. Jesteśmy jednym z największych partnerów Microsoftu, którzy oferują szeroko zakrojone usługi w ramach licencjonowania, cyberbezpieczeństwa, migracji do chmury i analityki danych.

Zakres naszych działań wykracza poza sprzedaż urządzeń, aplikacji i licencji. Oferujemy rozwiązania biznesowe, infrastrukturalne i serwisowe oparte na unikatowym know-how.
Wyróżnia nas doskonała znajomość norm środowiskowych i funkcjonalnych w pracach w chmurze, on-prem czy przy wdrażaniu rozwiązanych hybrydowych. A wszystko to potwierdzają kompetencje Microsoftu w poniższych pięciu obszarach:
•Solutions Partner for Infrastructure (Azure)
•Solutions Partner for Data & AI (Azure)
•Solutions Partner for Digital & App Innovation (Azure)
•Solutions Partner for Modern Work
•Solutions Partner for Security
Dzięki naszej kompleksowej wiedzy uczymy, jak przy pomocy nowych wdrożeń czy zaktualizowanych środowisk optymalizować koszty i procesy. Ten transfer wiedzy dotyczący narzędzi i systemowych metod zarządzania oprogramowaniem Microsoft jest wymierną wartością dla naszych partnerów i klientów, pozwalająca im na ciągły rozwój i zwiększenie bezpieczeństwa firm.

Image

Rida Software Sp. z o.o. jest spółką konsultingowo - technologiczną zajmującą się automatyzacją procesów poprzez wdrażanie narzędzi klasy BPA (Business Process Automation) / RPA (Robotic Process Automation). Spółka realizuje projekty „pod klucz” oferując swoim klientom analizę procesów, przygotowanie do digitalizacji, wdrożenia i integracje oraz utrzymanie systemów.
Rida Software rozpoczęła swoją działalność w 2015r i od kilku lat jest srebrnym partnerem Microsoft. Spółka wytworzyła własną, wysokowydajną platformę BPMS (Business Process Management System) - Flowspark®, którą od kilku lat z powodzeniem wdraża u swoich klientów. Z rozwiązań Rida Software korzystają m.in. Mercedes-Benz Polska, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko – Mazurskiego.
W ofercie Rida Software znajdują się także usługi specjalistyczne związane z analizą i badaniem aplikacji. Spółka realizowała m.in. analizę ekspercką aplikacji EZD RP dla NASK-PIB.

Image

KBJ S.A. to pierwszy i jedyny polski partner SAP Polska notowany na GPW i jedna z największych firm wdrożeniowych na rynku ERP.
Oferuje usługi w pełnym zakresie produktowym SAP – od klasycznego ERP i S/4 HANA poprzez rozwiązania analityczne Business Intelligence aż po budowę dedykowanych rozwiązań.
Koncentruje się na pracy dla dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji z sektora Public, posiadających złożone architektury rozwiązań SAP lub Impuls BPSC.
W portfelu KBJ znajdują się usługi wdrożeniowe, utrzymanie i rozwój systemów, usługi doradcze, audytorskie i szkoleniowe.
KBJ współpracuje z firmą SAP od wielu lat i obecnie jest jedyną polską firmą posiadającą status platynowego partnera biznesowego SAP we wszystkich obszarach: licencyjnym (Sell), usługowym (Service) oraz budowy rozwiązań dedykowanych (Build).

Image

Albit Software Sp. z o.o. to firma z Grupy KBJ S.A., od ponad 20 lat działająca w obszarze IT, świadczącą usługi zarówno dla instytucji z sektora publicznego jak również dla firm z sektora prywatnego.
Ponad dwudziestoletnie doświadczenie współpracy z prawie setką Klientów pozwoliło stworzyć zespół niekwestionowanych ekspertów, doradców i specjalistów w zakresie świadczonych usług.
Główne obszary działalności firmy obejmują m.in.:
- projektowanie i tworzenie innowacyjnych i dedykowanych rozwiązań informatycznych,
- wdrożenia i rozwój oprogramowania ALBIT FKP,
- serwis i utrzymanie - pomoc zdalna lub stanowiskowa,
- szkolenia i warsztaty,
- analizy, doradztwo i audyt informatyczny.

Image

Comarch został założony w 1993 roku w Krakowie, a od 1999 roku jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest jedną z największych firm informatycznych w Europie i prowadzi projekty dla czołowych marek z Polski i świata w najważniejszych sektorach gospodarki m.in.: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, przemyśle, ochronie zdrowia oraz w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Z  usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 100 krajach na 6 kontynentach m.in.: Allianz, Auchan, BNP Paribas Fortis, BP, Carrefour, Heathrow Airport, Heineken, ING czy LG U+, Orange, Telefónica, T-Mobile, Vodafone. Firma zajmuje wysokie pozycje w rankingach analityków IT m.in.: Gartnera, Truffle 100, TOP 200 „Computerworld”, IDC, Polskiej Akademii Nauk, EU Industrial R&D Investment Scoreboard. Corocznie Comarch inwestuje środki o wartości ok. 15 proc. przychodów  w projekty innowacyjne. W 2019 roku nakłady na prace R&D wyniosły 230 mln zł. Obecnie zatrudnia ponad 6 500 ekspertów, w ponad 90 biurach w ponad 30 krajach od Australii i Japonii przez Bliski Wschód oraz Europę aż po obie Ameryki. www.comarch.pl  

Image
Image
Image

Biamp

Od ponad 40 lat Biamp tworzy innowacyjne, profesjonalne rozwiązania audiowizualne, które zapewniają doskonałą komunikację. Od najmniejszych sal po ogromne obiekty, BIAMP łączy ludzi w każdej przestrzeni.
Produkty amerykańskiej firmy BIAMP są przeznaczone do obszarów komercyjnych – firm i korporacji, hoteli, sklepów, restauracji, szkół i uczelni, służby zdrowia, instytucji administracji państwowej, lotnisk i wielu innych.
Wielokrotnie nagradzane pakiety produktów BIAMP to m.in.: system cyfrowej sieci audio i video Tesira, produkty z serii Devio do nowoczesnych miejsc pracy, audio i wideo bary konferencyjne Parlé, bezprzewodowe systemy prezentacyjne Modena, cyfrowy system przywoławczy Vocia, rozwiązania Cambridge Sound Management QTPro i DynasoundPro do maskowania dźwięku, narzędzia do angażowania publiczności podczas konferencji Crowd Mics, kontrolery Impera, panele dotykowe i interfejsy Apprimo, głośniki Desono do zastosowań biznesowych oraz głośniki Community do dużych obiektów.
Oferta produktowa Biamp jest kompleksowa, składają się na nią kompatybilne ze sobą systemy audio i wideo, w skład których wchodzą głośniki, wzmacniacze, matryce, procesory sygnałów audio i wideo, mikrofony, a także systemy maskowania dźwiękiem. Rozwiązania BIAMP są skalowalne, można je spotkać zarówno w małych salach konferencyjnych, jak i w dużych kampusach i ośrodkach konferencyjnych. Zaawansowana technologia umożliwia rozbudowę systemu i jego aktualizację.
www.biamp.pl

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.