PARTNERZY


 

Image

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SA, Geotik Sp. z o.o. oraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Kolejną spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.
ARCUS SA realizuje także innowatorskie na polskim rynku rozwiązania informatyczne. Należy do nich m.in. projekt sieci samoobsługowych stanowisk drukujących realizowany z wrocławską firmą Zeccer. Od 2018 r. ARCUS SA jest także przedstawicielem na Polskę marki Tecnau dostarczającej rozwiązania przeznaczone do obsługi papieru, monitorowania, przetwarzania i obróbki końcowej dla branży druku cyfrowego.
Więcej informacji na stronie: www.arcus.pl.

Image

Advisor Systems działa na rynku europejskim już od 20 lat, jest polskim producentem kompleksowego systemu do zarządzania kancelarią prawną Advisor247 Legal.

System umożliwia m.in prowadzenie spraw, zarządzanie zadaniami i spotkaniami, pracę z dokumentami oraz z korespondencją papierową i elektroniczną, rejestrację czasów pracy i wydatków, prowadzenie rozliczeń i fakturowanie oraz raportowanie efektywności.

Advisor247 Legal posiada ogromne możliwości konfiguracyjne, co pozwala osiągnąć funkcjonalność systemu dedykowanego, dostosowanego do metodyki pracy, liczby użytkowników (zamiast pracowników, żeby nie było powtórzenia pracy-pracowników) i zakresu działalności kancelarii lub działu prawnego.

Można skorzystać również z niewymagającej wdrożenia wersji prekonfigurowanej Advisor247 Legal, co pozwala na rozpoczęcie pracy z systemem praktycznie z dnia na dzień, przy minimalnych kosztach uruchomienia.

Wykonaliśmy już na rynku europejskim ponad 1000 wdrożeń naszych systemów, wspieranych przez 50 osobowy zespół polskich specjalistów. Zapraszamy do współpracy!

PATRONAT HONOROWY


 

Image
Image

PATRONI MEDIALNI


 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki