PARTNERZY


 

Image

ELO Digital Office tworzy, rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do kompleksowego zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie. ELO Digital Office GmbH oferuje produkty do elektronicznego zarządzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów. Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie również w Polsce, Ameryce Południowej, Azji i Australii.  Asortyment produktów ELO® składa się z trzech linii: ELOoffice to wstępne rozwiązania DMS i modułowego rozwiązania klient-serwer, a dla średnich przedsiębiorstw ELOprofessional oraz niezależnego od platformy i wysoce skalowalnego ELOenterprise z możliwością obsługi rożnych podmiotów, które sprawdza się w szczególności w centrach przetwarzania danych. Poprzez gęstą sieć partnerów systemowych firma ELO Digital Office GmbH umożliwia bezpośrednią obsługę stanowisk wyposażonych w produkty i rozwiązania ELO. Współpraca z licznymi producentami oprogramowania i sprzętu, m.in. Microsoft, SAP czy IBM, gwarantuje dopasowanie produktów i rozwiązań do potrzeb rynku.

Image

Symfonia jest polskim producentem oprogramowania dla biznesu, jednym z największych dostawców systemów ERP dla firm z sektora MŚP. Od ponad 25 lat tworzy i rozwija oprogramowanie do zarządzania całym przedsiębiorstwem, wspierając transformację cyfrową polskich firm. Symfonia ma w swojej ofercie programy i aplikacje, w tym chmurowe, przeznaczone do obsługi oraz automatyzacji finansów i księgowości (w tym KSeF), kadr i płac, HR, wsparcia sprzedaży tradycyjnej i w kanale e-commerce, zarządzania magazynem, zarządzania produkcją, elektronicznym obiegiem dokumentów oraz analizą danych. Spółka świadczy także usługi wdrożeniowe, szkoleniowe oraz w zakresie wsparcia technicznego. Z rozwiązań Symfonii korzysta dziś kilkaset tysięcy podmiotów gospodarczych w całej Polsce.

Portfolio Symfonii obejmuje systemy:

  • Symfonia ERP Finanse i księgowość
  • Symfonia KSeF
  • Symfonia eBiuro
  • Symfonia ERP Kadry i Płace
  • Symfonia R2Płatnik
  • Symfonia Handel
  • Symfonia ERP Zarządzanie Produkcją
  • Symfonia ERP Business Intelligence
  • Symfonia Obieg Dokumentów

Istotną aktywnością Symfonii są także prowadzone od lat działania edukacyjne, których celem jest propagowanie wiedzy o tym, jak wykorzystać cyfryzację w biznesie do usprawnienia codziennej pracy i osiągania lepszych wyników. Realizuje także projekt Akademia Symfonii, oferując cykle szkoleń i wykładów.

Symfonia należy do funduszu Mid Europa Partners, wiodącego inwestora finansowego w Europie Centralnej i Południowo-Wschodniej. Więcej na temat firmy na www.symfonia.pl, blogu, na profilach Facebook oraz LinkedIn.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.