PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER
edrone
- polskie narzędzie zwiększające sprzedaż w sklepach internetowych, szczególnie sprawdza się w branży fashion. Edrone wykorzystując uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję w celu poznania swoich klientów, a tym samym zwiększania sprzedaży w sklepach internetowych. Firma uzyskała dwukrotnie pierwsze miejsce w rankingu Best in Cloud magazynu Computerworld jako “Najlepszy produkt CRM” według menedżerów IT z listy CIO 100. Produktem firmy jest edrone eCRM (e-commerce CRM), czyli pierwsze narzędzie tej klasy przeznaczone dla branży retail w internecie. Dostęp do narzędzia eCRM jest możliwy w modelu SaaS (ang. Software as a Service). Edrone wspomaga takie sklepy jak: DUKA, x-Kom, Eastend, CitySport, Unhuman, Ryłko i wiele innych...

PATRONAT HONOROWY

Fashion School to zorientowana na modę policealna szkoła plastyczna kształcąca projektantów, stylistów oraz artystów makijażu. Tworzy ją zespół profesjonalistów, których pasją jest moda. Są to aktywni zawodowo projektanci odzieży, styliści, makijażyści, konstruktorzy. Fashion School kładzie nacisk na zdolność łączenia kreatywności, wrażliwości estetycznej, trendów rynkowych i parametrów ekonomicznych. Promują twórczość, dbją o rozwój lokalnej mody wspierając lokalne targi młodych projektantów i wydarzenia modowe.

Misją Izby Gospodarki Elektronicznej jest rozwój polskiej branży cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.

Polska Izba Przemysłu Skórzanego to organizacja branżowa prowadząca swą działalność na rzecz przemysłu skórzanego od 1989 roku. Misją Polskiej Izby Przemysłu Skórzanego jest kreowanie silnego ekonomicznie i organizacyjnie przemysłu skórzanego w Polsce i wspomaganie jego działań na arenie międzynarodowej. Izba wspiera swoich członków poprzez współpracę z władzami krajowymi i lokalnymi, instytucjami i organizacjami zainteresowanymi rozwojem przemysłu skórzanego.

Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu to ogólnopolska organizacja zrzeszająca brafitterki - właścicielki sklepów i salonów z bielizną, w których biustonosze dobierane są w sposób profesjonalny i z zachowaniem najlepszych praktyk. Przez dobry brafitting rozumiemy nie tylko prawidłowy dobór biustonoszy, ale także otwartość na kobiety i ich oczekiwania.Staramy się by zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientek stawiane było zawsze na pierwszym miejscu. W naszych działaniach kładziemy nacisk na kompleksowe podejście, które nie tylko odmienia kobiety fizycznie, ale i wzmacnia je psychicznie. Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu to także grono pewnych siebie, przedsiębiorczych kobiet, które jednocześnie są serdeczne, pełne ciepła i empatii. Wspierają się i współpracują by razem osiągać więcej!

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki