PARTNERZY


 

Image

Partner Srebeny

BlackBerry jest obecnie liderem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa - pomagając firmom, agencjom rządowym i instytucjom każdej wielkości o krytycznym znaczeniu dla bezpieczeństwa zabezpieczyć IoT.
Produkty i usługi BlackBerry® obejmują rozwiązania bezpieczeństwa punktów końcowych oparte na sztucznej inteligencji Cylance®, ujednoliconą platformę zarządzania punktami końcowymi BlackBerry® UEM, rozwiązanie do zarządzania krytycznymi zdarzeniami BlackBerry® AtHoc® oraz oprogramowanie BlackBerry® QNX® dla bezpiecznych systemów wbudowanych. Internet rzeczy reprezentuje kolejną wielką falę transformacji biznesowej. Obecnie BlackBerry® zabezpiecza ponad 500 milionów punktów końcowych, w tym ponad 215 milionów pojazdów. Dzięki niezależnym badaniom firma Frost & Sullivan ustaliła, że BlackBerry jest dobrze przygotowana do zabezpieczenia wszystkich punktów końcowych IoT i ponad 96 procent wszystkich cyberzagrożeń.
BlackBerry przoduje dzięki jednej platformie do zabezpieczania, zarządzania i optymalizacji sposobu wdrażania inteligentnych punktów końcowych w przedsiębiorstwie, umożliwiając naszym klientom wyprzedzanie krzywej technologicznej, która zmieni kształt każdej branży. BlackBerry® posiad ponad 38 000 światowych patentów i zgłoszeń. BlackBerry® została założona w 1984 roku i ma siedzibę w Waterloo w Kanadzie, polskie biuro BlackBerry działa od lipca 2022.

www.blackberry.com

Image

Partner

ACO Solutions sp. z o.o. to prywatna firma rodzinna, która od 2012 r zajmuje się bezprzewodową transmisją danych oraz sprzedażą zaawansowanych routerów LTEA i 5G. Firma jest integratorem rozwiązań niezawodnej, szerokopasmowej, bezpiecznej łączności stacjonarnej i mobilnej.

ACO Solutions inwestuje w badania i rozwój własnych produktów z zakresu komunikacji bezprzewodowej. Do tej pory firma z powodzeniem wdrożyła własne mobilne rozwiązanie ACO Streamer służące do bezprzewodowej transmisji obrazu z różnych źródeł video, w tym z dronów. System ten pozwala na przekazywanie video w czasie rzeczywistym do odległych stanowisk dowodzenia akcją. Kolejnym produktem firmy jest ACO Wave - system szybkiej łączności danych dla jednostek pływających po morzach i oceanach.

ACO Solutions jest zarejestrowanym operatorem telekomunikacyjnym dostarczającym bezprzewodowe łącza szerokopasmowe w tym SD-WAN, do najtrudniejszych lokalizacji w Polsce jak również na pojazdy, pociągi, wozy dowodzenia i łączności służb publicznych. Oprócz łaczy SD WAN firma różnież projektuje i wykonuje profesjonalne sieci WiFi dla klientów komercyjnych i korporacji.

Wśród klientów ACO Solutions znajdują się zarówno najwięksi operatorzy telekomunikacyjni na zlecenie których ACO Solutions zestawia łącza w miejscach gdzie nie można lub nie opłaca się dociągnąć światłowodów, instytucje Państwowe, Służby Publiczne, korporacje oraz firmy z sektora MŚP.

ACO Solutions sprowadziło do Polski produkty lidera łączności bezprzewodowej na bazie agregowanych łącz GSM – firmy Peplink Inc. i jest również Partnerem i resellerem oraz integratorem rozwiązań wielu innych producentów z tego zakresu firmy BEC, Netgear, Aruba etc.

Na bazie tych produktów ACO Solutions dostarcza rozwiązania łączności bezprzewodowej typu SD-WAN zarówno jako łacza podstawowe jak i zapasowe dla wielu różnych klientów w tym największych sieci handlowych, firm publicznych i prywatnych.

Aco Solutions zaprasza do współpracy wszystkich klientów z sektora prywatnego jak i publicznego, którzy potrzebują profesjonalnych, niezawodnych rozwiązań łączności danych szczególnie w najtrudniejszych lokalizacjach niedostępnych dla innego typu łącz i operatorów.

Image

Wystawca

Forcepol to firma dostarczająca nowoczesne i profesjonalne rozwiązania dla przemysłu obronnego, lotniczego, morskiego oraz ośrodków i instytutów badawczo-rozwojowych. Nasze doświadczenie w branży i bliska współpraca z uznanymi producentami z całego świata pozwalają nam dostarczać sprawdzone produkty. Dzięki nam, nasi klienci mają dostęp do najnowocześniejszych technologii. Nasze rozwiązania są powszechnie stosowane przez integratorów pojazdów wojskowych oraz instytucje badawcze, co świadczy o ich skuteczności i niezawodności.
Oferujemy mi.in.:
- siedzenia wojskowe
- maszty teleskopowe
- radary dopplerowskie taktyczne, poligonowe, operacyjne, śledzące oraz systemy obrony
przeciwrakietowej
- zaawansowaną optoelektronikę
- wojskowe mikro-stacje pogodowe
- balistyczne czujniki meteorologiczne do pojazdów
- monitory, klawiatury, trackballe, hullapointy wojskowe
- komputerowe systemy wbudowane typu Rugged
- sprzęt do badań balistycznych
- sprzęt do badań materiałów łatwopalnych i wysokoenergetycznych
- platformy ruchu, stoły symulacyjne, rotatory, stabilizatory
- manekiny testowe, urządzenia antropomorficzne (ATD)
- oprogramowanie do analizy ergonomii wnętrza pojazdu
- realizujemy dostawy na indywidualne zamówienia

PARTNER MERYTORYCZNY


 

Image

Partner Merytoryczny
Centrum Ratownictwa od blisko 20 lat dostarcza rozwiązania kształtujące system Ratownictwa Obywatelskiego. Jest instytucją, której celem jest opracowywanie oraz wdrażanie najnowocześniejszych osiągnięć z zakresu ratownictwa oraz medycyny ratunkowej.
W swojej ofercie Centrum Ratownictwa posiada pełną gamę szkoleń z zakresu pierwszej pomocy skierowanych do firm, instytucji oraz osób prywatnych. Wszystkie realizowane przez Centrum Ratownictwa kursy i szkolenia mają na celu przygotowanie uczestników do natychmiastowego i profesjonalnego przeprowadzenia akcji ratunkowej w obliczu prawdziwego zagrożenia. Kompleksowe podejście do organizacji systemu pierwszej pomocy w przedsiębiorstwie zapewnia dodatkowo Sklep Centrum Ratownictwa, który specjalizuje się w dostarczaniu defibrylatorów AED i apteczek. W ofercie Sklepu mogą Państwo znaleźć najwyższej jakości ratownicze wyposażenie dla firmy m.in. sprzęt do ewakuacji czy nowoczesne środki do zaopatrywania ran, oparzeń i krwotoków. Starannie dobrany przez doświadczonych instruktorów Centrum Ratownictwa asortyment pozwoli kompleksowo wyposażyć każdą firmę i osobę prywatną w sprzęt niezbędny do ratowania życia.