PARTNERZY


 

Image
Image

TRECOM jest polską firmą IT działającą na rynku od ponad 20 lat, cechującą się dynamicznym rozwojem i ciągłym doskonaleniem. Jej misją i nadrzędnym celem jest wspieranie działalności Klientów poprzez rozwój i optymalizację ich systemów IT. Firma specjalizuje się w doradztwie i wdrażaniu rozbudowanych systemów informatycznych, rozwiązaniach bezpieczeństwa, systemach przechowywania danych oraz utrzymywaniu sieci klienckich. Jej Klientami są duże firmy m.in. z sektorów: bankowego, medycznego, ubezpieczeniowego, energetycznego oraz instytucje z sektora publicznego i prywatnego.
Przewagą rynkową TRECOM zapewniają posiadane kompetencje, w tym bardzo liczna kadra inżynierska z doświadczeniem potwierdzonym szerokim zestawem certyfikatów. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze firma może zapewnić Klientom najwyższy poziom wsparcia technicznego, proponując wiele dodatkowych usług, takich jak rozszerzone gwarancje, umowy serwisowe, doradztwo i outsourcing.
Firma współpracuje z największymi na świecie dostawcami rozwiązań IT tj.: Cisco Systems, Microsoft, HP, IBM, EMC, Juniper, Fortinet, NetApp, Dell, Lenovo, VMware, Palo Alto, Huawei, Nakivo i wieloma innymi. Posiada ponad 30 specjalizacji zaawansowanych. Jako pierwsza w Polsce zdobyła specjalizację Cisco ATP ISE, dzięki czemu może oferować szeroki wachlarz rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci LAN i WAN.
TRECOM bierze aktywny udział w spotkaniach i konferencjach branżowych - od kilku lat jest partnerem Cisco Expo – jednej z największych konferencji technologicznych w Polsce. Organizuje dla Klientów własne konferencje i warsztaty tematyczne powiązane z oferowanymi technologiami.
Firma w toku działalności została nagrodzona szeregiem prestiżowych nagród, w tym Diamentem Miesięcznika Forbes oraz tytułem Gazeli Biznesu (4 lata z rzędu). TRECOM świadczy usługi na terenie całego kraju. Posiada obecnie kilka oddziałów: w Warszawie (oddział główny, Enterprise Solutions oraz Intertrading Systems Technology), Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu.

Image

Firma TrustIT, należymy do grupy kapitałowej Atende – od wielu lat "nakręcają IT" dla WOŚP z Jurkiem Owsiakiem na czele. Nasze usługi to bieżące wsparcie dla użytkowników komputerów (helpdesk i na miejscu), administracja serwerami, zarządzenie siecią oraz zapewnienie cyberbezpieczeństwa. Dla naszych Klientów stanowimy częściowy lub kompletny dział IT oraz eliminujemy oraz minimalizujemy przestoje spowodowane problemami w infrastrukturze IT.

Image

Peoplefone Polska S.A. jest to operator telekomunikacyjny z 16-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Świadczymy kompleksowe rozwiązania VoIP dla firm. W 2022 firma znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona Diamenty Forbesa oraz Gazele Biznesu. Operator w swojej ofercie posiada szereg rozwiązań telekomunikacyjnych, które znalazły swoje miejsce w branży medycznej. W przeciwieństwie do tradycyjnych usług głosowych umożliwia obsługę dowolnej liczby połączeń jednoczesnych. Ta funkcjonalność pozwala dostosować telefony w firmie do potrzeb konkretnych użytkowników, oraz łatwiej dokonywać zmian i rozszerzeń. W ofercie operatora znajdziemy również numerację międzynarodową z ponad 80 kierunków na całym świecie. Usługę Peoplefone Polska można zintegrować z dowolnymi systemami contact center.

Image

EasyCall naszą pasją jest ułatwianie kontaktu na linii firma-klient. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne i umożliwiamy wielokanałową komunikację masową.
Jako operator telekomunikacyjny jesteśmy liderem w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla branży medycznej, finansowej, logistycznej oraz e-commerce. Naszą dumą są voiceboty, które automatyzują kontakty biznesowe. EasyCall to także usługi Wirtualnej Centrali z graficznymi schematami IVR, rozbudowane systemy Call i Contact Center, platformy kampanii masowych VMS/SMS i telekonferencje.
Wspieramy integracje dla systemów CRM, rozwiązań klasy ERP oraz HIS. Proponowane rozwiązania łączymy z systemami, które wykorzystują na co dzień nasi klienci. Dzięki temu zwiększają wydajność pracy i usprawniają wewnętrzną komunikację, co zapewnia pracownikom dostęp do aktualnych danych.
Easycall jest brandem należącym do SoftBlue SA stanowiącego unikalne połączenie usług software’owych i hardware’owych.

Image

Wizlink® to innowacyjne polskie narzędzie klasy RPA za pomocą którego buduje się tzw roboty cyfrowe, które są w stanie odwzorowywać czynności wykonywane przez człowieka na ekranie komputera. Dzięki temu można zautomatyzować powtarzalne i oparte na regułach zadania wykonywane przez pracowników.

Taki cyfrowy pracownik może działać 24/7 używając różnych systemów IT (HIS, EDM, Contact Center), aplikacji biznesowych (workflow, finansowo-księgowych, zarządczych), plików (np.: excel, pdf), rejestrów państwowych (NFZ, CEZ), baz danych lub innych. W tym czasie pracownicy mogą skupić się na innych obowiązkach, co pozwala zwiększyć efektywność oraz jakość pracy całego zespołu a w konsekwencji organizacji.
Budowanie automatyzacji w oparciu o Wizlink® nie wymaga wiedzy programistycznej a jej wdrożenie jest ekspresowe. Zaledwie w ciągu kilku dni można wdrożyć rozwiązanie, które, gdyby było realizowane tradycyjnymi metodami, trwałoby miesiącami, angażowało wielu pracowników i było bardzo kosztowne. Roboty to bardzo efektywny sposób integracji różnych systemów IT ze sobą.
Potencjał wykorzystania technologii RPA w sektorze Ochrony Zdrowia dobrze obrazuje raport z ankiety przeprowadzonej na przełomie października i listopada 2022 roku wśród dyrektorów szpitali zrzeszonych w Polskiej Federacji Szpitali, której celem było zebranie informacji o adopcji technologii RPA w szpitalach oraz zebranie informacji o potencjale na jej wykorzystanie. Raport jest dostępny pod adresem https://wizlink.eu/ochrona-zdrowia/

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.