PARTNERZY


 

Image

PARTNER BRĄZOWY

Firma informatyczna Tecna jest producentem i dostawcą innowacyjnego oprogramowania klasy ECM, które jest wykorzystywane w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności:

- Aurea BPM – umożliwia projektowanie i optymalizację procesów biznesowych,
- Archer DMS – wspomaga sterowanie obiegiem dokumentów elektronicznych i papierowych,
- Seelvia Analytics (BI) – udostępnia zaawansowaną analitykę danych oraz raportowanie.

Na bazie własnych platform informatycznych oraz zdobytych kompetencji zaprojektowaliśmy uniwersalne oraz specjalistyczne rozwiązania biznesowe, które mogą być modyfikowane pod indywidualne potrzeby klientów. Świadczymy usługi analizy, projektowania, rozwoju i utrzymania systemów informatycznych. Budujemy dedykowane rozwiązania opierając się na własnych autorskich platformach informatycznych jak również na produktach naszych partnerów.

Image

PARTNER BRĄZOWY

DFE Security to lider w swojej branży i zaufany dostawca wysokiej jakości systemów zabezpieczeń technicznych na rynku krajowym. Istotną częścią oferty DFES są systemy zabezpieczeń drogowych, w tym blokady i zapory drogowe antyterrorystyczne (bollards) certyfikowane w klasie IWA14 i PAS68. Firma oferuje również rozwiązania z zakresu kontroli wejścia i dostępu do budynków, takie jak śluzy osobowe, furty i bramki, system zamknięcia bezkluczowego (SZB), drzwi obrotowe, a także rozwiązania personalizowane typu Art&Design. DFES świadczy usługi kompleksowo - od doradztwa i projektowania po montaż i serwis oraz zapewnia własny ogólnopolski serwis 24h i gwarancję nawet do 10 lat. Jako firma z branży 'high security’ DFES jest w posiadaniu koncesji MSWiA, poświadczenia bezpieczeństwa przemysłowego trzeciego stopnia (w tym NATO i EU Confidential) oraz Natowskiego Kodu Podmiotu Gospodarki Narodowej.

Image

PARTNER
GS1 - międzynarodowa organizacja non-profit, działająca w 150 krajach, której celem optymalizacja łańcucha dostaw. W sektorze ochrony zdrowia misją GS1 jest jego rozwój oraz wdrażanie globalnych standardów w celu zwiększenia bezpieczeństwa pacjenta i wydajności łańcucha dostaw. Zastosowanie kodów kreskowych GS1 w szpitalach przyczynia się do racjonalizacji zarządzania przepływem leków. Wpływa na obniżenie kosztów pracy, poprawę bezpieczeństwa pacjenta i komfort pracy personelu medycznego. Zapewnia oszczędność czasu, zmniejszenie błędów poprzez wyeliminowanie ręcznego wprowadzania danych do sytemu. Usprawnia procesy przyjmowania sprzętu i leków, szybką identyfikację i inwentaryzację.

Image

PARTNER

Enspirion Sp z o.o. to przedsiębiorstwo telekomunikacyjne oferujące TETRA - standard cyfrowej radiotelefonicznej łączności dyspozytorskiej (trankingowej), dla służb bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa. Jest najstarszym polskim agregatorem realizującym usługę DSR, na największy udział na rynku zagregowanych MW w przetargach na DSR. Jest spółką z Grupy Kapitałowej ENERGA.

 

Image

WYSTAWCA

ADPLA sp. z o. o. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producenta defibrylatorów AED LIFEPAK - światowego lidera techniki medycznej PHYSIO-CONTROL - oraz producenta innowacyjnych apteczek, płukanek do oczu i artykułów pierwszej pomocy CEDERROTH.

Organizujemy kursy reanimacji i pierwszej pomocy oraz szkolenia z obsługi automatycznych defibrylatorów zewnętrznych dla firm, instytucji, również grup prywatnych.

Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z firmami z branży medycznej, BHP, PPOŻ, ratownikami medycznymi oraz wszystkimi podmiotami zainteresowanymi propagacją idei powszechnego dostępu do defibrylacji. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu na stronie www.adpla.pl

Image

WYSTAWCA

SCHILLER AG to szwajcarski producent aparatury medycznej z zakresu nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej, systemów ratownictwa medycznego, spirometrii i pulmonologii, rehabilitacji kardiologicznej, monitorowania pacjenta i rozwiązań informatycznych z obszaru zarządzania badaniami. Od ponad czterdziestu lat oferuje sprzęt uznanej jakości, proponując innowacyjne rozwiązania i wprowadzając najnowsze oprogramowanie zarówno dla klinik i przychodni, jak i gabinetów prywatnych. W Polsce reprezentowana jest przez spółkę Schiller Poland, która odpowiada zarówno za sprzedaż aparatury medycznej jak i opiekę serwisową w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Najmłodszą i prężnie rozwijająca się dziedziną jest aparatura z zakresu ratownictwa medycznego w wydaniu profesjonalnym, przeznaczonym dla specjalistów z zakresu medycyny ratunkowej i medycyny katastrof, i w wydaniu popularnym w postaci defibrylatorów AED różnej konstrukcji i przeznaczenia. Z sukcesem wprowadziliśmy na rynek nowoczesny aparat do mechanicznej kompresji klatki piersiowej o nazwie Easy Pulse, łączący dążenie do wysokiej efektywności czynności ratowniczych i bezpieczeństwa pacjenta z dbaniem o komfort i wygodę pracy ratowników. Nasze aparaty, spełniając wyśrubowane normy techniczne dla aparatury medycznej, oferują Użytkownikom ergonomiczne i lekkie rozwiązania, czyniąc standardem myślenie o wszystkich obszarach zastosowań oferowanych urządzeń.

PATRONAT HONOROWY


 

Image

PATRONI MEDIALNI


 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.