PARTNERZY


 

Image

PARTNER

Enspirion Sp z o.o. to przedsiębiorstwo telekomunikacyjne oferujące TETRA - standard cyfrowej radiotelefonicznej łączności dyspozytorskiej (trankingowej), dla służb bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa. Jest najstarszym polskim agregatorem realizującym usługę DSR, na największy udział na rynku zagregowanych MW w przetargach na DSR. Jest spółką z Grupy Kapitałowej ENERGA.

Image

PARTNER

Firmy TVprzemyslowa oraz aeroMind, stanowiące grupę TA, zajmują się dostarczaniem urządzeń do rejestracji i przekazu obrazu z ziemi oraz powietrza. Firma TVprzemyslowa oferuje narzędzia naziemne, zarówno stacjonarne (CCTV) jak i mobilne, wyposażone w akumulatory i moduły GSM kamery przenośne. Firma aeroMind specjalizuje się w bezzałogowych statkach powietrznych i systemach antydronowych. Grupa TA kieruje swoją ofertę do zawodowców z instytucji bezpieczeństwa, służb publicznych oraz specjalistów z sektora prywatnego.

Image

PARTNER

IMPAKT S.A - Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm zajmujących się dystrybucją w segmencie rozwiązań zasilania awaryjnego, rozwiązań sieciowych oraz szeroko pojętej elektroniki użytkowej. Naszą Grupę Kapitałową cechuje przede wszystkim dynamika rozwoju, dążenie do innowacyjnych i nieszablonowych rozwiązań oraz kreowanie wysokich standardów jakości usług, które oferujemy.

Image

WYSTAWCA

SCHILLER AG to szwajcarski producent aparatury medycznej z zakresu nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej, systemów ratownictwa medycznego, spirometrii i pulmonologii, rehabilitacji kardiologicznej, monitorowania pacjenta i rozwiązań informatycznych z obszaru zarządzania badaniami. Od ponad czterdziestu lat oferuje sprzęt uznanej jakości, proponując innowacyjne rozwiązania i wprowadzając najnowsze oprogramowanie zarówno dla klinik i przychodni, jak i gabinetów prywatnych. W Polsce reprezentowana jest przez spółkę Schiller Poland, która odpowiada zarówno za sprzedaż aparatury medycznej jak i opiekę serwisową w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Najmłodszą i prężnie rozwijająca się dziedziną jest aparatura z zakresu ratownictwa medycznego w wydaniu profesjonalnym, przeznaczonym dla specjalistów z zakresu medycyny ratunkowej i medycyny katastrof, i w wydaniu popularnym w postaci defibrylatorów AED różnej konstrukcji i przeznaczenia. Z sukcesem wprowadziliśmy na rynek nowoczesny aparat do mechanicznej kompresji klatki piersiowej o nazwie Easy Pulse, łączący dążenie do wysokiej efektywności czynności ratowniczych i bezpieczeństwa pacjenta z dbaniem o komfort i wygodę pracy ratowników. Nasze aparaty, spełniając wyśrubowane normy techniczne dla aparatury medycznej, oferują Użytkownikom ergonomiczne i lekkie rozwiązania, czyniąc standardem myślenie o wszystkich obszarach zastosowań oferowanych urządzeń.

Image

WYSTAWCA

MASKPOL S.A. znajduje się w strukturach Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Jest dynamicznie rozwijającym się i wiodącym polskim producentem szerokiej gamy indywidualnego wyposażenia ochronnego. Od wielu lat firma dostarcza wyposażenie dla polskich Sił Zbrojnych, które uczestniczą w różnych misjach wojskowych, nie tylko w Polsce, ale też na arenie międzynarodowej. Firma nieustannie poszerza swój asortyment o nowe typy masek przeciwgazowych, kamizelek kuloodpornych oraz hełmów balistycznych. Wszystkie produkty MASKPOL mają dobrą reputację wśród użytkowników z wojska, policji i innych formacji mundurowych.

PATRONAT HONOROWY


 

Image

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe (WOPR) to specjalistyczne stowarzyszenie o zasięgu ogólnokrajowym, zajmujące się wykonywaniem zadań związanych z ratownictwem wodnym. Powstało na podstawie zarządzenia nr 74 Przewodniczącego Głównego Komitetu Kultury Fizycznej z dnia 11 kwietnia 1962 roku, uzyskało osobowość prawną 9 października 1967 roku na podstawie decyzji Ministra Spraw Wewnętrznych. Jednostki WOPR są jednostkami współpracującymi z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Image

Polskie Towarzystwo Ratowników Medycznych ma na celu integrację środowiska, podjęcie szeroko rozumianej współpracy pomiędzy różnymi gremiami naukowymi w dziedzinie nauk medycznych czy nauk o zdrowiu, jak również umożliwienie grupie zawodowej ratowników medycznych rozwoju zawodowego oraz naukowego. Towarzystwo ma charakter ogólnopolski. Nie jest organizacją związkową, stąd podejmowane działania nie ograniczają się tylko do aspektów bezpieczeństwa wykonywania zawodu ale do określania sposobu postępowania, rekomendowania procedur, podejmowania działań szkoleniowych.

PATRONI MEDIALNI


 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.