PARTNERZY


 

Image

Alstor jest jedną z najstarszych istniejących prywatnych firm komputerowych – prowadzi działalność od 1987 r. Z małego przedsiębiorstwa serwisowego, Alstor stał się klasycznym dystrybutorem z wartością dodaną (VAD). Obecnie nasz zespół prowadzi współpracę z największymi i najbardziej cenionymi przedsiębiorstwami z branży IT.

We wczesnych latach 90-tych, została podpisana pierwsza umowa dystrybucyjna. Później każdy rok przynosił nowe kontrakty, a oferta firmy szybko rozbudowywała się o nowe obszary IT. Rozwój przedsiębiorstwa spowodował potrzebę zmian organizacyjnych, umożliwiających większą koncentrację naszego zespołu na poszczególne działy produktowe. Jednym z usprawnień naszej firmy było utworzenie działu Alstor SDS (Secure Data Solutions).

Obszar działalności nowej struktury to dystrybucja produktów i rozwiązań z zakresu:
- pamięci masowych,
- sieci informatycznych,
- serwerów,
- bezpieczeństwa infrastruktury IT, oraz
- systemów zarządzania dokumentami (DMS).

Image

Firma Scale Computing została założona w 2007 roku. Po pięciu latach (w 2012 r.) od uruchomienia działalności producent wprowadził na rynek infrastrukturę hiperkonwergentną HC3. Rozwiązanie Scale Computing HC3 szybko stało się najczęstszym wyborem w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz w firmach rozproszonych. Obecnie Scale Computing jest liderem w dziedzinie infrastruktury hiperkonwergentnej, wirtualizacji oraz przetwarzania danych w małych oddziałach. Rozwiązanie HC3 eliminuje potrzebę tradycyjnego oprogramowania do wirtualizacji, odzyskiwania po awarii, serwerów i współdzielonej pamięci masowej, zastępując je w pełni zintegrowanym, wysoce dostępnym systemem do uruchamiania aplikacji. Korzystając z opatentowanej technologii HyperCore™, samonaprawiająca się platforma HC3 automatycznie, w czasie rzeczywistym identyfikuje i koryguje problemy związane z infrastrukturą. Tym samym umożliwia aplikacjom osiągnięcie maksymalnego czasu pracy i wydajności oraz upraszcza proces zarządzania i ochrony danych. Taka funkcjonalność oznacza dla użytkowników rozwiązań Scale Computing łatwość obsługi, wysoką dostępność, skalowalność oraz niski całkowity koszt posiadania - eksploatacji.

PATRONAT HONOROWY


 

PATRONI MEDIALNI


 

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.