PARTNERZY


 

Image

Devoteam  - od lat pracujemy z sektorem edukacji, wspierając szkoły i uczelnie wyższe (prywatne i publiczne) dostarczając dopasowane rozwiązania technologiczne.
Oferujemy sprzęt oraz aplikacje, które zmieniają sposób, w jaki nauczyciele uczą i pracują z uczniami i studentami.
Nasze doświadczenie to ponad 50 jednostek samorządu terytorialnego w Europie, którym dostarczamy rozwiązania od Google Cloud, Salesforce i innych naszych partnerów.
Jesteśmy Premier Partner dla  Google for Education i oficjalnym Partnerem Salesforce.org

Image

Sony Professional Solutions stawia sobie za cel uwalnianie olbrzymiej energii drzemiącej w obrazie. Centralne znaczenie w tej wizji ma pomoc klientom w budowaniu opowieści, wprowadzaniu zmian, tworzeniu więzi emocjonalnych, stymulowaniu uczenia się i wyzwalaniu potencjału.Firma Sony znakomicie łączy technologię z kreatywnością. Współpracuje z firmami z różnych sektorów, między innymi mediów i produkcji studyjnej, kina, służby zdrowia, sportu, biznesu i edukacji, dostarczając im nowatorskie rozwiązania, będące stymulacją do zmian.Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu oraz współpracy z zaufanymi i uznanymi partnerami technologicznymi Sony oferuje bogaty wachlarz produktów i usług, które stanowią prawdziwą wartość dla firm oraz źródło informacji, wiedzy, rozrywki i inspiracji dla klientów.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.pro.sony.eu
Zapraszamy na Twittera @SonyProEurope / www.twitter.com/sonyproeurope

Image

Optoma jest marką własną największego na świecie producenta projektorów w technologii DLP® – firmy Coretronic z Tajwanu.

Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji zawansowanych urządzeń do wyświetlania obrazu dedykowanych dla zwykłych konsumentów (kino domowe), ale także dla biznesu, edukacji, administracji czy profesjonalnych rozwiązań AV.

Dostarczamy wciągające doznania audiowizualne i zawsze na pierwszym miejscu są dla nas potrzeby i doznania klientów. Projektory Optomy łączą w sobie zaawansowane technologie przetwarzania obrazów oraz wyjątkowe aspekty inżynieryjne i innowacje, zapewniając czysty obraz i najwyższą niezawodność.

Grupa Optoma posiada siedziby kontynentalne w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Optoma Europe, z siedzibą w Londynie, obejmuje swoim działaniem Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA). Usługi lokalne są świadczone za pośrednictwem wielu biur rozlokowanych w całym regionie.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.