PARTNERZY


 

Image

GENESYS - Lider w dziedzinie bezpiecznych i godnych zaufania rozwiązań Contact Center. Każdego roku Genesys® zapewnia obsługę ponad 70 miliardom interakcji klientów w ponad 100 krajach. Dzięki wykorzystaniu chmury i sztucznej inteligencji ta nowoczesna technologia łączy wszystkie doświadczenia klienta w sferze marketingu, sprzedaży i usług w każdym kanale, poprawiając jednocześnie komfort pracy. Genesys to pionier w usługach Experiences as a Service℠, dzięki którym każda organizacja dowolnej wielkości może zapewnić odpowiednią personalizację na niebywałą dotąd skalę, wspierać zaufanie i lojalność klientów. To wszystko jest możliwe dzięki kompleksowemu rozwiązaniu Genesys Cloud™, które stanowi wiodącą na świecie platformę Contact Center w chmurze publicznej, zaprojektowaną z myślą o dużej skalowalności, elastyczności i innowacyjności. Wg raportu Gartnera Magic Quadrant (09.11.2020) Genesys uzyskał tytuł lidera dla rozwiązań Contact Center as a Service (CCaaS) ze względu na kompletność i spójność wizji swojego rozwiązania CCaaS z potrzebami klientów, globalną obecnością na rynku oraz rozbudowaną sieć partnerską zapewniającą wsparcie na najwyższym poziomie.

www.genesys.com/pl

Image

 

Comarch został założony w 1993 roku w Krakowie, a od 1999 roku jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest jedną z największych firm informatycznych w Europie i prowadzi projekty dla czołowych marek z Polski i świata w najważniejszych sektorach gospodarki m.in.: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, przemyśle, ochronie zdrowia oraz w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Z  usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 100 krajach na 6 kontynentach m.in.: Allianz, Auchan, BNP Paribas Fortis, BP, Carrefour, Heathrow Airport, Heineken, ING czy LG U+, Orange, Telefónica, T-Mobile, Vodafone. Firma zajmuje wysokie pozycje w rankingach analityków IT m.in.: Gartnera, Truffle 100, TOP 200 „Computerworld”, IDC, Polskiej Akademii Nauk, EU Industrial R&D Investment Scoreboard. Corocznie Comarch inwestuje środki o wartości ok. 15 proc. przychodów  w projekty innowacyjne. W 2019 roku nakłady na prace R&D wyniosły 230 mln zł. Obecnie zatrudnia ponad 6 500 ekspertów, w ponad 90 biurach w ponad 30 krajach od Australii i Japonii przez Bliski Wschód oraz Europę aż po obie Ameryki. www.comarch.pl  

Image

COMVERGA Sp. z o.o. - jesteśmy spółką działająca od 2001r. w branży telekomunikacyjnej oraz rozwoju oprogramowania.
W ramach swojej działalności, oferujemy usługi oparte o hurtową wysyłkę wiadomości SMS, MMS, VMS i e-mail. Tworzymy również aplikacje mobilne w środowiskach iOS i Android a także przygotowujemy kompleksowe systemy informatyczne dostosowane do wymagań i potrzeb Klientów.
Do grona naszych klientów zaliczmy operatorów telekomunikacyjnych, firmy z branż ochrony zdrowia, finansowej, marketingowej i rozrywkowej. Z naszych usług korzystają również instytucje administracji publicznej, samorządy, organizacje społeczne, wspólnoty wyznaniowe, szkoły i fundacje.
Jednym z naszych flagowych rozwiązań jest platforma komunikacyjna mProfi.pl, pozwalająca użytkownikom na samodzielne konfigurowanie usług zarządzanej masowej wysyłki wiadomości oraz budowania baz subskrybentów. Przy jej pomocy w prosty sposób użytkownik może tworzyć m.in. własne spersonalizowane kampanie komunikacyjne, powiadomienia alertowe, odbierać zgłoszenia na skrzynkę SMS, ankiety na telefon, m-learning oraz głosowania zdalne.
www.comverga.com/pol/

Image

Edenred to innowacyjna marka, lider rozwiązań technologicznych w obszarach motywacji i angażowania pracowników, a także budowania lojalności w biznesie oraz zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C. Produkty i usługi Edenred Polska są oparte na kartach przedpłaconych, platformach internetowych i aplikacjach mobilnych. W ofercie firmy znajdują się rozwiązania płatnicze z obszarów: żywienia (karty na posiłki), podarunku oraz nagród (karty premiowe, platformy motywacyjne). Ich wdrożenie w organizacji wpływa na poprawę samopoczucia i well-beingu pracowników, zwiększa atrakcyjność oraz wydajność przedsiębiorstw, a także ożywia rynek pracy i lokalną gospodarkę.
Edenred to globalna marka, która łączy 50 milionów pracowników i 2 miliony partnerów handlowych w 46 krajach za pośrednictwem ponad 850 000 klientów korporacyjnych. W Polsce jest obecna od 25 lat.
Edenred Polska, działając w ramach Grupy Edenred, jest największym w kraju dostawcą rozwiązań opartych na kartach przedpłaconych.
Więcej informacji na: www.edenred.pl

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.