PARTNERZY


 

Image

PARTNER

Comarch Healthcare

Comarch to międzynarodowe przedsiębiorstwo z ponad 25-letnim globalnym doświadczeniem. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania IT dla sektora medycznego, dopasowane do potrzeb klientów. Podstawowe wartości, którymi się kierujemy, to elastyczność i zadowolenie użytkowników. Oferujemy rozbudowany ekosystem produktów dla zdrowia, który składa się z EHRCloud, TelemedicineCloud, HospitalCloud oraz Medical AI Cloud. Integracja tych platform zapewnia wsparcie dla pacjentów, ich rodzin i placówek medycznych.
www.healthcare.comarch.pl -> 
Skontaktuj się z nami ->

Image

PARTNER
Siemens Healthineers
Rynek medyczny nieustannie się zmienia. Prywatną i publiczną służbę zdrowia łączy dążenie do „industralizacji” świadczonej opieki. Oznacza to, że oba sektory zaczynają postrzegać swoje usługi w makroskali, w naturalny sposób przechodząc od leczenia choroby do zarządzania zdrowiem. Kiedy każdy szuka sposobów na poprawę wyników przy jednoczesnej obniżce kosztów, Siemens Healthineers pragnie być partnerem pomagającym realizować ten ambitny cel.
By go osiągnąć, koncentrujemy się na zagadnieniach stanowiących podstawy biznesu naszych Klientów. Znakomite osiągnięcia w praktyce klinicznej, wydajności operacyjnej oraz wskaźniki rentowności finansowej umożliwiają nam stawienie czoła skutkom niedoboru wyspecjalizowanego personelu, wypracowywanie spójnych rezultatów w całej Państwa instytucji oraz podniesienie konkurencyjności. Dzięki nim pomagamy też zmniejszyć ryzyko spadku rentowności oraz wdrażać niezbędne strategie rozwojowe.
Obrazowanie i diagnostyka to tradycyjnie nasze najmocniejsze strony. Jednak planując przyszłość, pragniemy uzupełniać je o nowe usługi. Nieustannie pogłębiamy swoje kompetencje z dziedziny zarządzania, doradztwa i usług cyfrowych. Konsekwentnie poszerzamy ofertę, m.in. o zaawansowane rozwiązania terapeutyczne i diagnostykę molekularną.
Siemens Healthineers to projekt łączący tradycję marki, globalną sieć partnerów, wiedzę i doświadczenie w zapewnianiu najlepszej opieki zdrowotnej oraz eksperckie zarządzanie projektami i obsługę Klientów.
Dzięki takiemu połączeniu kompetencji możemy kompleksowo wspierać Klientów, dostosowując ofertę do ich potrzeb. Podobnie jak nasi partnerzy przenosimy punkt ciężkości z inżynierii leczenia chorób w stronę inżynierii opieki zdrowotnej.

Image

PARTNER
GS1 - międzynarodowa organizacja non-profit, działająca w 150 krajach, której celem optymalizacja łańcucha dostaw. W sektorze ochrony zdrowia misją GS1 jest jego rozwój oraz wdrażanie globalnych standardów w celu zwiększenia bezpieczeństwa pacjenta i wydajności łańcucha dostaw. Zastosowanie kodów kreskowych GS1 w szpitalach przyczynia się do racjonalizacji zarządzania przepływem leków. Wpływa na obniżenie kosztów pracy, poprawę bezpieczeństwa pacjenta i komfort pracy personelu medycznego. Zapewnia oszczędność czasu, zmniejszenie błędów poprzez wyeliminowanie ręcznego wprowadzania danych do sytemu. Usprawnia procesy przyjmowania sprzętu i leków, szybką identyfikację i inwentaryzację.

Image

PARTNER

A plus C Systems jest marką należącą do firmy media-press.tv S.A., która od 30 lat (1988r) dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Oprogramowanie tworzone przez A plus C Systems pozwala na sprawne, wydajne i wygodne zarządzanie zasobami informatycznymi i ludzkimi w firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych. Nasze oprogramowanie obejmuje działaniem wszystkie elementy infrastruktury IT (sprzęt, oprogramowanie, użytkownicy, Internet). Kompleksowość działania łączymy z profesjonalnymi technologiami oraz innowacyjnym, przyjaznym interfacem.

Programy przyjazne dla użytkownika.
Nawet najbardziej rozbudowany system, który jest jednak nieprzyjazny i skomplikowany w obsłudze, nie będzie w pełni wykorzystywany przez użytkownika. Nasze programy mają być przyjazne, a ich obsługa jak najbardziej intuicyjna, aby użytkownicy w prosty i szybki sposób mogli poznać i wykorzystać wszystkie ich funkcje.

Funkcje, których potrzebują użytkownicy.
W naszych systemach rozwijamy funkcje, co do których mamy pewność, że to ich właśnie oczekują użytkownicy. Aktualizacje oprogramowania uwzględniają zawsze propozycje i uwagi zgłaszane przez naszych klientów. Dzięki temu użytkownicy współuczestniczą w kreowaniu nowych funkcji i w efekcie otrzymują program dokładnie taki, jakiego sobie życzą.

Realne generowanie oszczędności.
Jak pokazują doświadczenia użytkowników naszych systemów uplook oraz statlook, ich wdrożenie generuje oszczędności na wielu poziomach. Zaczynając od oszczędności związanych ze sprzętem i oprogramowaniem, poprzez oszczędności związane ze zwiększeniem wydajności infrastruktury aż po radykalny wzrost efektywności pracowników. System statlook pozwala także znacznie zaoszczędzić czas pracowników działu IT odpowiedzialnych za sprawne funkcjonowanie sieci informatycznej.

Image

PARTNER
Titanis - Tworzy rodzinę produktów Neuroforma wychodząc naprzeciw problemowi braku ciągłości rehabilitacji, której potrzebuje olbrzymia grupa pacjentów w Polsce. Otrzymują oni jednak niewystarczające wsparcie ze strony publicznej służby zdrowia a standardowe, prywatne usług dla wielu z nich są zbyt kosztowne. Oddziaływania rehabilitacyjne są niewystarczające, co w rezultacie generuje olbrzymie koszty finansowe i społeczne.

Neuroforma to rodzina produktów zaprojektowana by zmieniać tę rzeczywistość - usprawnić proces rehabilitacji i umożliwić prowadzenie go w trybie ciągłym (hybrydowym) - w placówce oraz w warunkach domowych pod zdalnym nadzorem specjalisty. System jest zweryfikowany w badaniach klinicznych oraz sprawdzony na rynku.

W skład rodziny produktów Neuroforma wchodzą 3 rozwiązania:
Neuroforma - program dla pacjenta do samodzielnych ćwiczeń w domu. Potrzebny jest tylko komputer lub tablet z kamerką internetową.
TeleNeuroforma - platforma internetowa umożliwiająca świadczenie zdalnych usług rehabilitacyjnych dedykowana wszelkim dostarczycielom usług rehabilitacyjnych.
Neuroforma PRO - zaawansowane urządzenie, które umożliwia wykonywanie w placówce różnorodnych, interaktywnych ćwiczeń w rozszerzonej rzeczywistości z elementami biofeedbacku.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.