PARTNERZY


 

Image

ELO Digital Office tworzy, rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do kompleksowego zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie. ELO Digital Office GmbH oferuje produkty do elektronicznego zarządzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów. Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie również w Polsce, Ameryce Południowej, Azji i Australii.  Asortyment produktów ELO® składa się z trzech linii: ELOoffice to wstępne rozwiązania DMS i modułowego rozwiązania klient-serwer, a dla średnich przedsiębiorstw ELOprofessional oraz niezależnego od platformy i wysoce skalowalnego ELOenterprise z możliwością obsługi rożnych podmiotów, które sprawdza się w szczególności w centrach przetwarzania danych. Poprzez gęstą sieć partnerów systemowych firma ELO Digital Office GmbH umożliwia bezpośrednią obsługę stanowisk wyposażonych w produkty i rozwiązania ELO. Współpraca z licznymi producentami oprogramowania i sprzętu, m.in. Microsoft, SAP czy IBM, gwarantuje dopasowanie produktów i rozwiązań do potrzeb rynku.

Image

OPTeam S.A. tworzy polski rynek IT już od 1988 roku, specjalizując się w dostarczaniu, wdrażaniu i integracji rozwiązań informatycznych. Ofertę firmy stanowi zestaw narzędzi, na które składają się systemy do zarządzania m.in. takimi obszarami, jak księgowość i finanse, HR, logistyka oraz produkcja realizowana przez przedsiębiorstwa dążące do automatyzacji procesów w zakresie planowania, monitorowania, kontroli jakości aż po rozliczanie i analizę kosztów. OPTeam dysponuje szeroką wiedzą na temat stosowanych technologii, nieustannie śledzi trendy i analizuje rynek. Dlatego zawsze doradza rozwiązania najlepiej odpowiadające stawianym wymaganiom. Firma z sukcesem zrealizowała niemal 1 000 projektów dla różnych branż, w tym biznesu, szkół wyższych i administracji publicznej.

Image
Image

AMODIT to innowacyjny system obiegu dokumentów, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do modelowania procesów oraz prognozowania zachowań użytkowników. Platforma umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.

Image

Bpower2 to firma zajmująca się poprawą produktywności firm. Posiadana przez nią technologia biznesowa, pomaga w uporządkowaniu pracą w firmie. Bpower2, jako firma technologiczna, która projektuje, rozwija i wdraża innowacyjny sposób modelowania działań organizacyjnych, wdrażania automatyzacji i skutecznego dostosowywania ich do wymagań i możliwości rynkowych. Uważa, że ​​każda organizacja ma swoją „operacyjną mozaikę” procesów operacyjnych i powinna być w stanie z niej korzystać i zmieniać ją w miarę ewolucji. Łatwo poddaje się customizacji w zależności od potrzeb, bez długiego przeprojektowywania, przekodowywania i ponownej implementacji.

 

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.