PARTNERZY


 

Image


Sage jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem na rynku dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm. Od kilku lat znajduje się w czołówce rankingu Truffle 100, klasyfikującym największych europejskich producentów oprogramowania, zaś firma badawcza Gartner plasuje Grupę Sage jest jako jednego z trzech największych na świecie dostawców rozwiązań ERP.
Od ponad 20 lat firma dostarcza polskim przedsiębiorstwom i menedżerom rozwiązania, ułatwiające prowadzenie biznesu. Rozwiązania, które można łatwo dopasować do indywidualnych wymagań firmy. Produkty Sage są cenione przez użytkowników oraz ośrodki edukacyjne. Eksperci Sage oferują wsparcie i pomoc na każdym etapie rozwoju firmy Klienta, aby ułatwić im skuteczne prowadzenie biznesu i zapewnić przestrzeń do osiągania sukcesów.
Lata doświadczeń, sprawdzone produkty i przynależność do wiarygodnej międzynarodowej organizacji, jaką jest Grupa Sage, dają operującym na polskim rynku przedsiębiorcom gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem o silnej pozycji rynkowej.

Image

W Scanye uwalniamy świat od papierkowej roboty. Pomagamy biurom rachunkowym szybciej i łatwiej księgować faktury. To pozwala pozbyć się stert faktur papierowych i zaoszczędzić kilkadziesiąt godzin w miesiącu, które możesz przeznaczyć, na co tylko chcesz.

Scanye to przede wszystkim:

- Automatyczny odczyt i dekretacja danych
- Szyfrowane archiwum faktur
- Aplikacja mobilna dla klientów biura rachunkowego

Zaufało nam już ponad 800 biur w całej Polsce. Dołącz do rodziny Scanye i skończ z ręcznym przepisywaniem faktur.

Image
Image

AMODIT to innowacyjny system obiegu dokumentów, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do modelowania procesów oraz prognozowania zachowań użytkowników. Platforma umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.

Image

INFOR PL S.A. to największy polski dostawca profesjonalnych informacji o tematyce prawno-gospodarczej. Od wielu lat odbiorcami produktów INFOR są pracownicy firm i biur rachunkowych, księgowi, dyrektorzy finansowi. INFOR w swoim wachlarzu posiada wiele produktów adresowanych do księgowych i ekspertów finansowych m.in. czasopisma: Monitor Księgowego, Biuletyn VAT, Biuletyn Głównego Księgowego oraz kompleksową bazę wiedzy INFORLEX. INFORLEX to codziennie aktualizowany zbiór aktów prawnych, praktycznych komentarzy, porad i artykułów, orzeczeń i interpretacji, dostęp do wideoakademii, aktywnych formularzy, pełnego wydania Dziennika Gazety Prawnej oraz profesjonalnego doradztwa ekspertów w ramach E-poradni, Teleporadni i organizowanych webinariów.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.