PARTNERZY


 

Image

PARTNER

W Nozbe wierzymy, że praca nie jest miejscem, do którego się chodzi, ale tym, co się robi.
Aplikacja Nozbe Teams łączy w sobie zalety programów do zarządzania zadaniami, emaila oraz czatu. Jest prosta w obsłudze i pozwala na szybką i skuteczną komunikację w zespole. Z Nozbe Teams możesz pracować wszędzie!
Oferujemy wersję przeglądarkową oraz aplikacje na urządzenia z systemem Android i iOS. Możecie korzystać z Nozbe Teams na komputerach, smartfonach z Androidem, a także na iPhone’ach i iPadach. Dzięki temu wszyscy członkowie zespołu mają ciągły dostęp do projektów, zadań i komentarzy. Jesteście zawsze na bieżąco.
Nozbe Teams dla prawników
Wszechstronne narzędzie, które pomoże Ci zorganizować pracę Twojej kancelarii prawniczej. Kancelarie prawnicze z całego świata używają Nozbe Teams do zarządzania swoimi zadaniami i projektami. Jest to optymalne narzędzie do monitorowania terminów, delegowania zadań i wygodnego przeglądania dokumentów.

Image

PARTNER

Integrity Partners Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą ekspercką specjalizującą się w dwóch kluczowych obszarach Cloud oraz CyberSecurity. Pomagamy firmom i instytucjom tworzyć środowiska pracy w sposób gwarantujący wysoką PRODUKTYWNOŚĆ poprzez wykorzystanie optymalnie dobranych rozwiązań Cloud w modelu public, private oraz hybrid. Dbamy o BEZPIECZEŃSTWO informacji, użytkowników i infrastruktury Klientów na najwyższym możliwym poziomie, dzięki unikalnym kompetencjom naszych ekspertów i wykorzystaniu rozwiązań liderów branży.
Zaufały nam największe instytucje i przedsiębiorstwa z różnych sektorów gospodarki. Możemy poszczycić się jednym z najwyższych w branży wskaźników utrzymania Klientów i ponownych zamówień.

Pojawiające się zagrożenia, regulacje prawne wymuszają na firmach podejmowanie działań, aby chronić to, co dla nich najważniejsze: informacje, zasoby i reputację. Oferujemy wybrane usługi w modelu Managed Services, gwarantujące wzrost efektywności i zachowanie ciągłości procesów wewnątrz firmy.
Zalety korzystania z usług Managed Services:
- obsługa usług przez dedykowanych specjalistów,
- optymalizacja procesów biznesowych i redukcja kosztów,
- koncentracja na realizacji celów biznesowych.

Image

PARTNER

AMODIT to innowacyjny system obiegu dokumentów, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do modelowania procesów oraz prognozowania zachowań użytkowników. Platforma umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.